Criminal Empire – stwórz swoje własne kryminalne miasto

Dzisiejszy świat jest pełen złych ludzi. Szerzy się gangsterka, coraz więcej rozbojów widujemy na co dzień… Nikt nie nakłania Was do przejścia na złą stronę mocy – zachęcamy jedynie do przyjrzenia się aplikacji, która naszym zdaniem zasługuje na miano jednej z najlepszych gier gangsterskich. Co powiecie na tworzenie własnego miasteczka gangsterskiego za pieniądze, które pochodzą z Waszych przestępstw?

Criminal Empire wcielamy się w postać mężczyzny, który rabuje miasto. Typowy gangster – cwaniak. Nie ważne z kim ma do czynienia, albo jaką posiadłość rabuje – ważne, że będzie miał z tego kasę. Poruszamy się gangsterem po mieście i szukamy celu. Co może być naszym celem? Pizzerie, banki, stacje benzynowe, a nawet normalni ludzie, przechadzający się chodnikami.

Kiedy uzbieramy sumkę, która będzie wystarczająca do stworzenia własnej ,,dzielni”, przeniesiemy się do swojej krainy wiecznego przestępstwa. W mieście, które budujemy, mamy określoną ilość miejsca – aby poszerzyć jego granice, należy wykupić sąsiednie grunty. Na swoim terenie budujemy przeróżne budynki, a następnie je udoskonalamy. Możemy upgradować tylko jeden budynek w danym czasie.

Nie jesteśmy niezniszczalni – mamy dany nam ,,pakiet” siły, który zostaje uszczuplany przez każde przestępstwo, jakie popełnimy. Po pewnym czasie nie mamy już weny do rabowania. Musimy wtedy odczekać pewien czas, aby naładować akumulatory.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button