Swipe Calculator – ślizgawkowy kalkulator

Jeżeli nie wymagacie od kalkulatora więcej, niż tylko innowacyjnego wyglądu i sposobu działania oraz prawidłowego liczenia, Swipe Calculator to mobilna aplikacja, która bez dwóch zdań powinna znaleźć się w Waszym smartfonie.

Duża część naszych Czytelników korzysta zapewne z klawiatury dotykowej, która pozwala na wprowadzanie tekstu poprzez „ślizganie” palcem. Tym osobom nie trzeba będzie zapewne tłumaczyć czym jest Swipe Calculator i jak korzystanie z niego potrafi ułatwić zadanie. A co z pozostałymi? Tych zapraszam do skrupulatnego przeczytania tego wpisu.

Swipe Calculator to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która jest alternatywą dla tradycyjnego kalkulatora dostępnego w smartfonie. Program różni się od tego androidowego, domyślnego tym, że wprowadzanie w nim liczb do liczenia odbywa się poprzez wspomniane już „ślizganie” palcem po ekranie. W praktyce oznacza to tyle, że nie musimy odrywać wcale palca, by wprowadzić kolejną cyfrę do obliczanego przez nas działania.

Opisywany program umożliwia nam dodawanie, mnożenie, dzielenie i odejmowanie, wykorzystując odpowiednie gesty. Wszystkich można nauczyć się dosłownie w kilka sekund. A już po pięciu minutach praktyki nie ma się z ich obsługą i wykorzystywaniem najmniejszych problemów.

Z racji tego, że Swipe Calculator nie posiada zaawansowanych opcji, z pewnością nie spodoba się osobom, które mają styczność z bardziej zagmatwaną matematyką. Pozostałym narzędzie z tego wpisu powinno przypaść do gustu i ułatwić życie w znacznym stopniu.

Swipe Calculator do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button