Radical Rappelling – poczuj adrenalinę w produkcji twórców Fruit Ninja

Radical Rappelling to niekończąca się zabawa polegająca na opuszczaniu się ze stromej góry w przepaść. Studio Halfbrick – twórcy takich aplikacji, jak Fruit Ninja, czy Jetpack Joyride powracają w wielkim stylu, oferując wielogodzinną zabawę na wysokościach.

vqefq

Pierwszym krokiem ku uruchomieniu zabawy jest wybranie postaci. Do naszej dyspozycji oddano mężczyznę i kobietę. W zasadzie postaci nie różnią się niczym, poza wyglądem, więc obojętne którego bohatera wybierzemy, umiejętności pozostaną niezmienione.

Różnice będą polegać przede wszystkim na zdobywanych fantach. Blond wspinacza raczej nie ubierzemy w kusą bluzeczkę, czy spinkę z kokardką :) Grając systematycznie, mamy spore szanse na zgarnięcie ciekawych uczesań, części garderoby, czy gadżetów.

Frajda w Radical Reppelling polega na tym, by pozostać na linie jak najdłużej. Gracz dotykając ekranu wybiera moment, w którym postać odbije się od ściany, a tym samym nabierze prędkości do ominięcia przeszkód.

vwvw

Wśród niebezpieczeństw spotkamy przede wszystkim goniącą nas lawę oraz kolce porozstawiane dość gęsto na ścianach. Musimy więc w taki sposób manewrować szanownymi kończynami, aby opadać, a tym samym nie nadziewać się na ostrza.

W trakcie opuszczania będziemy mieć okazję na zbierania złotych monet, worków pieniędzy, pędzących power-upów, i innych. Skorzystamy także z trampolin, czy guzików. Wszystko po to, by urozmaicić zabawę.

vqdvq

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad pobraniem opisywanej zręcznościówki, może przekona Was fakt, że mimo istniejącego systemu mikropłatności, nie trzeba wykładać prawdziwych pieniędzy. Wszystko możliwe jest do zdobycia po cierpliwej grze ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Radical RappellingHalfbrickGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button