Propel Man – katapultą na metę

Macie ochotę na grę, w której Waszym zadaniem będzie ustawianie parametrów wyrzutni, sterowanie lotem odważnej dziewczyny, wyrzucanej przez procę, oraz otwieranie spadochronu w odpowiednim momencie? Jeżeli tak, aplikacja Propel Man powinna Was zachwycić. Zadanie jest proste: dolecieć do mety, rozłożyć spadochron i bezpiecznie wylądować, nie łamiąc sobie kości. Zachęceni? Przeczytajcie szczegóły gry poniżej.

W Propel Man wcielamy się w postać kobiety, która bije rekordy odległości, za pomocą wyrzutni. W każdym etapie linia mety usytuowana jest na innym poziomie, dlatego ważne jest, aby w prawidłowy sposób ustalić moment wystrzału, oraz siłę nacisku poszczególnych części maszyny. Nie jest to trudne – spokojnie. Wystarczy przyglądać się wykresowi i wyczekać moment, w którym strzałka będzie na zielonym polu – zielone pole symbolizuje najlepsze ustawienie procy.

Kiedy wszystko jest gotowe, wystarczy wystrzelić spadochroniarkę. Podczas lotu w przestworza, kobieta zwiedza otoczenia z lotu ptaka. Po drodze spotykamy różne ulepszenia, które warto kolekcjonować, aby pokonywać etapy z jak największą ilością punktów. Na przykład rakieta umożliwia dodatkowe wzniesienie się na kilka sekund, a co za tym idzie – uzyskanie dodatkowych fantów i ilości punków.

Gra od strony graficznej nie prezentuje się najlepiej. Niestety – nudzi się po około 10 minutach. Jeżeli macie ochotę – wypróbujcie. Może będzie Wam szło tak dobrze, że nie będziecie mogli przestać. Oczywiście dostępny jest sklep dla gracza, gdzie można dokupić upgrady za wirtualne, lub prawdziwe pieniądze.

Pobierz Propel Man za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button