Powstaje gra na podstawie nowego filmu o Batmanie

Fani przygód Batmana wiedzą zapewne, że już za niespełna miesiąc do kin trafić ma nowy film z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej. Być może jednak nie każdy z nich zdaje sobie sprawę z tego, iż wraz z premierą produkcji wyreżyserowanej przez Christophera Nolana w sieci pojawić ma się także mobilna gra od Gameloftu, której fabuła w dużej mierze związana będzie ze wspomnianym przez nas filmem.

Można powiedzieć, że zapowiedzią The Dark Knight Rises (tak w oryginale brzmi nazwa nowego filmu o Batmanie) Gameloft zaskoczyło w pewnym sensie swoich fanów. W końcu do premierowego wyświetlenia kinowej produkcji w reżyserii Christophera Nolana zostało już niewiele czasu i nikt nawet nie pomyślałby, że programiści z francuskiego studia mają w planach jakąkolwiek pracę nad grą mobilną ze znanym super-bohaterem.

Oczywiście, fakt późnego zamieszczenia informacji o smartfonowej produkcji z Człowiekiem Nietoperzem nie oznacza, że Gameloft postanowił spocząć na laurach i przygotować produkcję, jakich w Google Play i AppStore jest całe mnóstwo. Jak widać na oficjalnym trailerze, zamieszczonym na końcu tego wpisu, The Dark Knight Rises będzie oferował graczom dość ładnie prezentującą się, trójwymiarową oprawę graficzną. Na uwagę zasługuje też ładnie brzmiący soundtrack, który w pełni oddali klimat mrocznego i niebezpiecznego Gotham City.

Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie powiedzieć Wam, ile poziomów będzie oferowała zapowiadana w tym wpisie produkcja Gameloftu. Znając jednak francuskich twórców aplikacji, wydaje nam się, że żaden z fanów Batmana nie powinien być zawiedziony smartfonową aplikacją The Dark Knight Rises, choć pewności, rzecz jasna, mieć nie możemy.

Dokładna data premiery najnowszej gry od Gameloftu nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że The Dark Knight Rises można spodziewać się w Google Play i AppStore w lipcu 2012 roku. A cena? Najprawdopodobniej niska nie będzie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button