Paper Racing – powalcz z papierem!

Na pewno większość z nas wie, gdzie rodzą się w naszej głowie najlepsze pomysły. Na pewno zostało wam to też zasugerowane miniaturką, którą znajdziecie obok. No cóż – dlaczego ta aplikacja, czy też gra w ogóle powstała? Oczywiście, że dla zabawy! Przynajmniej można się pośmiać ze znajomymi na nudnej imprezie z durnej apki. Taką na pewno jest Paper Racing.

Co jest naszym zadaniem? Musimy po prostu rozwinąć rolkę papieru. Tylko to i nic więcej. Oczywiście takie bezcelowe rozwijanie byłoby bez sensu, więc dołączono jeszcze czas i to wszystko. Ilość pobrań z Google Play wynosi aż kilka milionów! Na pewno większość pobrała grę tylko po to, by pokazać ją znajomym, że takie rzeczy istnieją.

W grze spotkamy sę dwoma trybami rozgrywki. Pierwszym jest tryb single, którego zasady już przedstawiono wyzej. Drugim z nich jestMulti, a więc jak łatwo się domyślić – będziemy konkurować z innymi graczami. No cóż – konkurowanie w rozwijaniu papieru toaletowego. Brzmi absurdalnie.
Do trybu Multi oczywiście wymagane jest połączenie internetowe. W małym okienku po lewej widzimy przeciwnika. Obowiązuje zasada – kto pierwszy, tym lepszy.

Żeby nie było nudno wprowadzono urozmaicenie, którą jest opcja zmiany koloru naszej rolki! Do tego niestety potrzebujemy punktów. Mamy dwa rozwiązania – pozbierać je samemu, co jest żmudne, bądź też kupić sobie pkt w sklepie. Za 15tys punktów płacimy…. 5,99$. Zdecydowanie przesada.

Aplikacja oczywiście działa na każdym telefonie, bo grafika jest maksymalnie prosta i nie wymaga żadnych skomplikowanych obliczeń. Radzi z nią sobie nawet Android w wersji 1.6, co aktualnie zdarza się naprawdę rzadko.

Polecamy znudzonym, bo aplikacja jest za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button