Scary Maze! – pokaż grę znajomym i patrz na ich przerażenie

Zapewne kojarzycie gierkę, która swego czasu robiła furorę w internecie. Poruszacie się kwadracikiem po bardzo małym labiryncie. Skupiacie wzrok na ściankach, których nie możecie dotknąć nawet o milimetr. Kiedy przechodzicie sprytnie kilka poziomów, na ekran wskakuje przerażający duch, który krzyczy jak opętany.

Co powiecie na zrobienie małego numeru znajomym i pokazanie im takiej gierki na swoim iPhonie? Scary Maze! to dokładnie taka sama gra, tyle, że zamiast korzystać z myszki w celu poruszania kwadratem, machacie telefonem, by kulka doleciała do mety. Radzę Wam przygotować aparat – reakcje niektórych osób potrafią być nieprzewidywalne.

Poza aparatem, ubezpieczcie się w inny sposób. Pozabierajcie wszystkie cenne przedmioty, jakie są w okolicy gracza. Obejrzycie sobie na YouTube filmik z reakcjami ludzi, którzy nie wiedząc co ich czeka, wpatrywali się w ekran – wyrzucają komputery przez okno, rzucają różnymi przedmiotami, krzyczą, płaczą i wariują.

Jeżeli potencjalna ofiara ma słabe serce, lepiej darujcie sobie testowanie możliwości gry na niej. Wybierzcie kogoś, kto zwykle uchodzi na cwaniaka ;P

Twórca aplikacji – Eyad Ayesh stwierdził, że warto dać zawodnikowi szansę na porządne wkręcenie się w grę. Stworzył więc prowizoryczny panel, na którym wyświetla się poziom gry, oraz czas, w jakim pokonujemy poszczególne zadania. Nie myślcie, że już w pierwszym etapie ofiara zostanie wystraszona – musi się bardziej wkręcić w zabawę.

Kiedy będzie na tyle skupiona, by nie odrywać wzroku od ekranu (pamiętajcie by włączyć głos na maksa!), na wyświetlaczu pojawi się zjawa. Będzie krzyczeć i piszczeć. Uwierzcie mi na słowo – zachowania ludzi, którym dałam do przetestowania aplikację, były przeróżne. Jedni się śmiali, bo przewidywali moje poczynania, inni natomiast przerażeni spadali z obrotowych krzeseł.

Tego rodzaju gier jest obecnie bardzo dużo. Opisywana produkcja nie różni się niczym od poprzedników. Chodzi przede wszystkim o to, aby ofiara była bardzo skupiona na swojej misji. Wbijanie kulki do mety to gwarantuje. Kiedy tylko kulka zetknie się ze ścianą, gra uruchamia się od nowa.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button