Wściekłe Ptaki udały się na wakacje

Studio Rovio w swojej aplikacji Angry Birds Seasons lubi zaskakiwać fanów nowymi aktualizacjami. Piszemy o tym dlatego, że kilka dni temu właśnie ta jedna z popularniejszych produkcji fińskiego dewelopera doczekała się kolejnego upadate’u, tym razem w stylu wakacyjnym. W końcu nawet ptaki mają prawo do odpoczynku, szczególnie jeśli są bardzo popularne, prawda?

Poprzednie aktualizacje Angry Birds Seasons różniły się od siebie tylko i wyłącznie tematyką. Najnowszy update przyniósł nam jednak coś zupełnie nowego i zaskakującego. I nie chodzi tu tylko o to, że Wściekłe Ptaki w nowej wersji gry wypoczywają na plaży, lecz przede wszystkim o to, że wskakują do wody, dzięki czemu mamy większe pole do popisu w niszczeniu złych świnek.

W sumie Rovio w nowej odsłonie swojej aplikacji przygotowało dokładnie 30 wakacyjnych leveli, dzięki którym będziecie mogli poczuć prawdziwy letni klimat i zaczniecie wreszcie planować swój tegoroczny wypad nad morze. Oczywiście każda plansza zawiera wiele ciekawych elementów, ułatwiających bądź utrudniających życie naszym kolorowym ptakom. Możecie więc spokojnie rezerwować już sobie kilka dobrych minut (albo i godzin) na zajęcie się Angry Birds!

Jeśli chodzi o wspomnianą przez nas rozgrywkę pod wodą, to sprawa jest prosta. Po wskoczeniu do morza ptaki mogą pływać, dzięki czemu możemy omijać niektóre elementy konstrukcji i atakować naszych wrogów od innej strony, niż dotychczas. W niektórych planszach można także pod wodą spotkać skrzynki z dynamitem, pozwalające na szybsze rozprawienie się ze złymi świnkami.

Na koniec warto jeszcze napisać o świetnych efektach dźwiękowych zastosowanych w nowej odsłonie Angry Birds Seasons. Zresztą, co tu dużo napisać – po prostu wejdźcie do Google Play i AppStore i pobierzcie wakacyjne Wściekłe Ptaki (albo obejrzyjcie filmik), a wszystkiego się dowiecie! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button