Power of Logic – przywróć energię do miasta

Siła logicznego myślenia jest naprawdę ogromna. By nasz mózg dobrze funkcjonował, warto by było go trochę podrasować w tym kierunku. Power of Logic jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących wszystko związane z łamigłówkami. Autorzy (Flow Studio) oferują dwa tryby rozgrywki: single play, oraz career play. Co znajdziemy w grze i czy warto się o nią pokusić? O tym poniżej ;)

ap

Głównym celem gracza jest złamanie kodu. Teoretycznie wiadomo o co chodzi, a w praktyce jest to zabawa w kotka i myszkę. Nasz plansza do gry wygląda dość specyficznie, bo pełna jest okrągłych miejsc na pionki, a poszczególne elementy rażą prądem, wskazując czy układ kolorowych przedmiotów jest prawidłowo wybrany.

W zasadzie nie widzę różnicy między jednym, a drugim trybem rozgrywki. Oba wyglądają identycznie, jednak zabawa w jednym polega na przywróceniu światła w kolejnych częściach miasta, poprzez rozszyfrowanie kodu poszczególnych elektrowni.

apk

Gra wymaga zdecydowanie logicznego myślenia i nie należy do tych ,,lekkich” dla umysłu. By dobrze się sprawdzić, trzeba się porządnie skupić, zważając na to, czy z prawej strony widnieje czerwona (zła), czy zielona (dobra) dioda.

Aplikacja jest bardo popularna i zebrała już miliony graczy. Mnie jakoś nie przypadła do gustu. Jest dość przytłaczająca i zdecydowanie nie sprawdza się po ciężkim dniu pracy.

apka

Wizualnie nie powala, chociaż przypomina bardzo dawne produkcje, więc może przywołać miłe wspomnienia. Gra dostępna jest za darmo zarówno w AppStore, jak i w Google Play. Dość zaskakujące jest to, że w AppStore tytuł znalazł się na liście najlepszych aplikacji – chyba odpowiadające za to osoby przysnęły na moment :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button