AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Power of Logic – przywróć energię do miasta

Siła logicznego myślenia jest naprawdę ogromna. By nasz mózg dobrze funkcjonował, warto by było go trochę podrasować w tym kierunku. Power of Logic jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących wszystko związane z łamigłówkami. Autorzy (Flow Studio) oferują dwa tryby rozgrywki: single play, oraz career play. Co znajdziemy w grze i czy warto się o nią pokusić? O tym poniżej ;)

ap

Głównym celem gracza jest złamanie kodu. Teoretycznie wiadomo o co chodzi, a w praktyce jest to zabawa w kotka i myszkę. Nasz plansza do gry wygląda dość specyficznie, bo pełna jest okrągłych miejsc na pionki, a poszczególne elementy rażą prądem, wskazując czy układ kolorowych przedmiotów jest prawidłowo wybrany.

W zasadzie nie widzę różnicy między jednym, a drugim trybem rozgrywki. Oba wyglądają identycznie, jednak zabawa w jednym polega na przywróceniu światła w kolejnych częściach miasta, poprzez rozszyfrowanie kodu poszczególnych elektrowni.

apk

Gra wymaga zdecydowanie logicznego myślenia i nie należy do tych ,,lekkich” dla umysłu. By dobrze się sprawdzić, trzeba się porządnie skupić, zważając na to, czy z prawej strony widnieje czerwona (zła), czy zielona (dobra) dioda.

Aplikacja jest bardo popularna i zebrała już miliony graczy. Mnie jakoś nie przypadła do gustu. Jest dość przytłaczająca i zdecydowanie nie sprawdza się po ciężkim dniu pracy.

apka

Wizualnie nie powala, chociaż przypomina bardzo dawne produkcje, więc może przywołać miłe wspomnienia. Gra dostępna jest za darmo zarówno w AppStore, jak i w Google Play. Dość zaskakujące jest to, że w AppStore tytuł znalazł się na liście najlepszych aplikacji – chyba odpowiadające za to osoby przysnęły na moment :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Grywalność
Pomysł

Może być

Mnie produkcja nie zachwyciła, ale być może znajdzie krąg swoich wiernych fanów.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close