Klawiatury ekranowe dla systemu iOS

W najnowszym odcinkuOperacji: Aplikacji Angelika porównała klawiatury ekranowe dla systemu iOS. Ponadto poznamy przydatne narzędzie „Battery Genie” oraz program „Uface – Unique Face Maker” do tworzenia np. własnych rysunkowych podobizn.

Niestety czas pracy baterii naszych urządzeń mobilnych jest mocno ograniczony. Często zdarza się, że nasze smartfony rozładowują się w najmniej odpowiednim momencie. Aplikacja „Battery Genie” powstała głównie po to, by nie dopuścić do takich sytuacji. Ostatnio lubię się bawić programami służącymi wyłącznie do rozrywki np. do tworzenia awatarów i podobizn znajomych. Niedawno natknęłam się na kolejny z nich. „Uface” to prosta, ale ładnie zaprojektowana aplikacja, dzięki której stworzycie podobizny stylem przypominające prace ze szkicownika.

20141215-oa-odc-116.Still005

W pojedynku spotkały się natomiast przez wielu użytkowników wyczekiwane klawiatur ekranowych konkurencyjnych firm. Od tej pory wielu twórców aplikacji mobilnych udostępniło w AppStorze swoje wersje tego typu narzędzi. Do porównania wybrałam: „Fleksy Keyboard” i „TextExpander 3”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button