Aplikacja Plotki – teraz nie przegapisz żadnego skandalu!

Powiedzmy to sobie szczerze: w mniejszym, bądź większym stopniu każdy z nas lubi od czasu do czasu posłuchać plotek na czyjś temat, szczególnie gwiazd kina i muzyki. Aplikacja „Plotki” to niezbędnik każdej osoby lubiącej być na bieżąco z newsami dotyczącymi prywatnego życia celebrytów. Dzięki temu prostemu programowi już nigdy więcej nie umknie Ci żadna plotka. Nie wierzysz? Sprawdź.

Serwisy internetowe typu Pudelek.pl stają się w naszym kraju coraz popularniejsze, dlatego powstanie narzędzia takiego typu jak „Plotki” było tylko kwestią czasu.

Czym tak naprawdę jest omawiana przez nas aplikacja? To narzędzie ułatwiające nam przeglądanie newsów z najpopularniejszych stron zajmujących się życiem celebrytów.

Program „Plotki” można nazwać swego rodzaju niezbędnikiem ciekawskich, w którym znaleźć można aktualności zamieszczane na takich portalach, jak: Plotek, Koktajl 24, No co Ty?!, Plejada czy Niewiarygodne.

Jeżeli więc masz dość wchodzenia na każdy portal pojedynczo, by przeczytać o najnowszych doniesieniach z życia Twojego idola, aplikacja „Plotki” to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Z racji tego, że program wciąż jest rozwijany, a co za tym idzie mało popularny, jego autorzy zachęcają wszystkich do pobierania go i testowania. O ewentualnych błędach (nie zauważyliśmy takowych przy teście) w działaniu można powiadomić twórców aplikacji przy pomocy poczty elektronicznej.

Oczywiście, twórcy aplikacji „Plotki” zapowiadają, że wkrótce poszerzą możliwości swojego produktu. Propozycje dotyczące ewentualnych poprawek i ulepszeń również możecie wysyłać drogą e-mailową.

Program „Plotki” jest całkowicie bezpłatny. Można ściągnąć go z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button