AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Plants vs. Zombies: Heroes – nowa odsłona znanej przygodówki

Plants vs. Zombies: Heroes już od pierwszej chwili prezentuje się bardzo przyjemnie. W przeciwieństwie to poprzednich części, w opcji Heroes, mamy do czynienia z pionową orientacją ekranu. Nie zmienia się jednak podstawowy zamysł – rośliny walczą z zombiakami. Biorąc pod uwagę fakt, że seria gier zdobyła ogromną popularność, tej części również wróżymy jak najlepiej ;)

plants-vs-zombies-heroes-aplikacje-android-w-google-play

W produkcji mamy do czynienia z wyjątkowo zmutowanymi odmianami umarlaków. Tym razem toczymy walkę w trochę odmienny sposób – twórcy zaopatrzyli nas w bohaterów usytuowanych na kartach i ikonki, dzięki którym jesteśmy w stanie przewidzieć siłę przeciwnika i dopasować tym samym swój atak.

Istnieje podział na punkty życia i ataku/obrony. Słoneczka będące swego rodzaju walutą, pozostały i okazują się być nagrodą za wygraną bitwę. Systematycznie, wraz z rozwojem naszych umiejętności, zwiększa się ilość bohaterów możliwych do wystawienia w grze z ,,pionkami”, czy samym bossem.

qd

Za wygraną otrzymujemy pakiety kart z roślinami, które dowolnie dodajemy lub usuwamy ze swojego zespołu plantsów walczących z zombiakami.

Grafika w aplikacji jest bardzo przyjemna – nie różni się szczególnie od poprzednich części, może poza tym, że jest bardziej… bajkowa. Postaci są dokładniejsze i bardziej kolorowe.

Jeżeli jeszcze nie testowaliście opisywanej gry, nadróbcie zaległości natychmiast :) Warto!

Pobierz w AppStore bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Super

Czy kogoś trzeba namawiać do testowania nowej odsłony Plants vs. Zombies? Chyba nie. Produkcja broni się fenomenalnie.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close