Pixel People – twórz klony w swoim kosmicznym mieście

Co powiecie na mały powrót do przeszłości? Pamiętacie gry, które dedykowane były pod bardzo stare urządzenia, które wyświetlały produkcje jedynie w pixelowej grafice? My mamy sentyment do tego typu gierek. Co powiecie na Pixel People, czyli aplikację, która umożliwi Wam tworzenie niesamowitego świata, zbudowanego z klonów i miksu ludzkich genów? Utopia – oto, co Was czeka.

Naszym zadaniem w opisywanej aplikacji jest stworzenie świata doskonałego. Dzięki możliwości klonowania, możemy stworzyć ponad 200 unikalnych postaci, które będą pracowały specjalnie dla nas. Zarobione wirtualne pieniądze możemy przeznaczyć na budowę nowych budynków, które będą wymagały pracowników, oraz wielu ulepszeń.

Kiedy populacja wzrośnie, będziesz mieć szansę na otrzymanie specjalnych bonusów. Przebudowa, lub ulepszenie budynków trwa czasem nawet kilkanaście minut. Na szczęście dysponując specjalną walutą, możemy przyspieszyć proces budowania, lub miksowania ludzkich – pixelowych genów.

Ciekawą rzeczą jest możliwość znajdowania poukrywanych w Utopii zwierząt. One również podatne są na klonowanie – daje Ci to wiele szans na rozbudowanie imperium. Zdecydowanie polecamy.

Jeżeli lubicie pikselowe gry – będziecie zachwyceni. Jeżeli do tej pory omijaliście je szerokim łukiem – powinniście przynajmniej spróbować zabawy z Pixel People. Gwarantujemy, że frajda jest ogromna, a pixele dodają jedynie uroku.

Pobierz Pixel People za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button