Giant Boulder of Death – śmiercionośna kula

Wielki głaz staczający się z góry stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla spokojnej wsi. Co powiecie na sterowanie takim kamiennych wehikułem? Zadanie w Giant Boulder of Death jest proste: rozwalanie krów, płotów, domów, ludzi, żołnierzyków  i omijanie przeszkód, które mogą spowodować zniszczenie kuli. Wbrew temu, co może się wydawać – gra wkręca bardzo mocno. Jesteśmy pewni, że przypadnie Wam do gustu. Muzyka lecąca w tle jest zupełnie inna, niż te, których zdarza się Wam słuchać podczas pokonywania kolejnych leveli w gierkach wysokich lotów.

Akcja gry toczy się na spokojnych, wiejskich pagórkach. Startujemy z samego szczytu, rozpędzają głaz do granic możliwości. Na początku taranujemy drzewa, chwilę później okazuje się, że więcej punktów otrzymujemy za miażdżenie ludzi oraz zwierząt. Po drodze spotykamy miejsca z wysypem złotych monet. Takie monety są dla nas rarytasem, gdyż możemy je wymienić w sklepie dla gracza na ulepszanie naszej kuli.

Co pewien czas otrzymujemy bonusy w postaci ,,nieśmiertelności” głazu. Staje się on ogniście czerwony i mknie przez pagórki, niszcząc wszystko, co spotka na swojej drodze.

Podczas gry należy unikać blokad z ostrymi zakończeniami. Należy je przeskakiwać, dotykając kuli. Jeżeli nie uda nam się tego zrobić na czas, czeka nas porażka. Im dłużej spadamy, tym więcej przeszkód spotykamy na swojej drodze. Unikajmy więc blokad, zapadlisk, oraz innych kul z kolcami po bokach.

Pobierz Giant Boulder of Death za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button