Dragon Finga – słuchaj rad starego nauczyciela

Gra o nazwie Dragon Finga to jedna z lepszych pod względem graficznym produkcji, umożliwiających bijatykę i połączenie magii ze sztukami walki. Jeżeli macie ochotę trochę porozwalać przeróżne przeszkody, zbierać fruwające moce, które umożliwią Wam używanie dodatkowych możliwości głównego bohatera – śmiało pobierajcie.

W gierce wcielamy się w postać młodego mężczyzny, który dzięki radom swojego starego już nauczyciela, wyrasta na świetnego wojownika. Wszystko jednak zależy od naszych sprawnych dłoni – bez naszej pomocy nie ruszy z miejsca.

Początkowo uczymy się sterowania wojownikiem. Skaczemy przez magnetyczne koła, rozbijamy przeszkody w postaci garnków i waz, zabijamy przeciwników, którzy nagle dosłownie spadają z nieba. Dowiadujemy się w jaki sposób używać specjalnie przyznanych nam mocy. Dzięki użyciu dwóch palców na ekranie możemy jednym ruchem zniszczyć nawet kilku wrogów.

Za każde dobrze spełnione zadanie otrzymujemy premie pieniężne. W sklepie dla gracza jest wiele ciekawych ulepszeń, na które możecie się skusić po zebraniu określonej ilości wirtualnych pieniędzy.

Szata graficzna prezentuje się całkiem nieźle, jak na tego rodzaju produkcję. Akcja rozgrywa się w różnych miejscach. W początkowych, przygotowujących levelach, walczymy w lesie – miedzy drzewami.

Efekty dźwiękowe nie należą do najgorszych. Przyjemnie spędza się czas grając w Dragon Finga. Niestety – moment nudy nadchodzi już po kilku minutach.

Pobierz Dragon Finga za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button