PicPoc – pierwsza androidowa produkcja stworzona w Uzbekistanie

W sieci można znaleźć ogromną ilość gier dostępnych na urządzenia z Androidem. Większość z tych produkcji tworzona jest jednak w dobrze prosperujących krajach, takich jak, na przykład, Stany Zjednoczone. Dzisiaj chcieliśmy natomiast przedstawić Wam pierwszą na świecie mobilną (androidową) grę wyprodukowaną w…Uzbekistanie. Drodzy Czytelnicy, przed Wami ciekawa produkcja PicPoc.

Na samym początku krótkie przedstawienie zasad opisywanej w tym wpisie gry. W PicPoc naszym zadaniem jest umieszczenie sympatycznie wyglądających zwierzątek w swego rodzaju rurze. Aby tego dokonać nie musimy jednak sterować wspomnianymi już stworzonkami, tylko po prostu usuwać różnego rodzaju przeszkody stojące na drodze głównych postaci produkcji stworzonej przez studio United Soft.

Wprawdzie reguły gry nie są zbyt skomplikowane, jednak możecie wierzyć nam na  słowo (albo lepiej nie wierzcie nam – sami pobierzcie PicPoc), że pierwsza gra stworzona w Uzbekistanie naprawdę może czasami przysporzyć sporo problemów i z niektórymi poziomami przyjdzie Wam się sporo namęczyć.

A skoro wspomnieliśmy o levelach, to warto napisać, że w PicPoc jest ich w sumie 20. Wprawdzie nie jest to jakaś powalająca na kolana liczba, lecz wkrótce możemy najprawdopodobniej spodziewać się aktualizacji gry opisywanej w tym wpisie.

Poza oryginalnymi zasadami, aplikacja z Uzbekistanu charakteryzuje się bardzo ładnie wyglądającą oprawą graficzną, która jest miła dla oka i na pewno nie odstrasza potencjalnych graczy. Również i efekty dźwiękowe zastosowane w PicPoc nie należą do najgorszych, choć z pewnością mogłyby być nieco lepsze i bardziej dopracowane.

Na koniec wpisu, tradycyjnie, informacja o tym,  że PicPoc można znaleźć w sieci w dwóch wersjach. Pierwsza jest bezpłatna, zawiera jedynie pięć leveli, druga natomiast kosztuje w Google Play nieco ponad 6 złotych i oferuje 20 poziomów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button