Pocket League Story – oryginalny menedżer piłkarski na Androida

Lubisz grać w różnego rodzaju produkcje, w których musisz zarządzać drużynami piłkarskimi? Jeżeli tak, to powinieneś zapoznać się z treścią tego wpisu. Przedstawimy w nim bowiem bardzo oryginalnego menedżera piłkarskiego o nazwie Pocket League Story.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkim opisywana w tym wpisie gra przypadnie do gustu. W sieci dostępnych jest jednak sporo różnego rodzaju menedżerów piłkarskich, dlatego jeśli Pocket League Story Ci się nie spodoba, nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem mobilnej produkcji o zarządzaniu sportowymi teamami.

Na początku krótka, ale dla niektórych być może dość istotna, informacja: Pocket League Story zostało stworzone przez studio Kairosoft, to samo, które wyprodukowało bardzo popularną swego czasu grę Game Dev Story. Jeśli więc interesują Cię jedynie gry od sprawdzonych producentów, nie powinieneś unikać pobierania i przetestowania „Pocket League…” .

Jak we wszystkich menedżerach piłkarskich, w opisywanej w tym wpisie produkcji gracz zarządza niedoświadczoną drużyną grającą w piłkę nożną. Naszym celem jest zdobycie mistrzostwa ligi, lecz aby tego dokonać musi odpowiednio kompletować skład naszego zespołu oraz dbać o niego i go motywować przed ważnym, a także i mniej ważnym, spotkaniem na szczeblu krajowym.

Co ciekawe, poza standardowymi funkcjami, takimi jak wspomniana już przez nas motywacja drużyny, w „Pocket League” musimy również dbać o…kibiców. W miarę rozwoju naszego klubu nasze zadanie nie polega więc już jedynie na budowaniu zespołu, lecz także na tworzeniu nowych miejsc siedzących na stadionie oraz różnego rodzaju sklepików z gadżetami klubowymi.

Warto też co nieco napisać o samej oprawie graficznej piłkarskiej produkcji studia Kairosoft. Nie należy ona bowiem do nowoczesnych, trójwymiarowych, lecz powinna spodobać się każdemu fanowi klasyków (zobaczcie screeny).

Pocket League Story można pobrać z Google Play. Cena gry nie przekracza 2 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button