Pica Pica – stwórz przewodnik po swojej okolicy

Pica Pica to program, który umożliwi Wam odkrywanie najlepszych i najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Cała zabawa polega na tym, aby zaznaczać na mapie miejsca, które przypadły Wam do gustu – knajpy, sklepy, parki, muzea – wszystko, co kochacie i do czego wracacie.

Subskrybujecie innych użytkowników w mieście, kraju lub na świecie. Dzięki temu będziecie mieć okazję na odkrycie miejsc, które dla innych są wyjątkowe i warte uwagi. Dzielcie się swoimi ,,pikami” z całym światem!

dvdev

Macie swoje ukochane knajpy w mieście? Może znacie miejsca, które są mało znane, a są warte tego, aby były pokazane większej ilości oglądających? Zachęcajcie ludzi do odwiedzania Waszej okolicy – cykajcie zdjęcia, wstawiajcie opis i zaznaczajcie na mapie. Podróżni korzystający z Pica Pica nie omieszkają zatrzymać się na chwilę w wyjątkowych miejscach.

Pica Pica to również świetna szansa dla Was! Poznajcie Londyn od strony, jakiej nie znają zwykli podróżni. Korzystajcie z pinezek umieszczonych przez mieszkańców i zwiedzajcie takie miejsca, które są nietuzinkowe.

wegewg

Będąc w nowym mieście, włączcie opisywaną aplikację. Wskaże ona zaznaczone przez wybranych użytkowników miejsca, do których ich zdaniem warto się udać. Chyba lepiej polegać na zdaniu osób, które są tubylcami, prawda? ;) Z pewnością poznacie masę ciekawych zakątków świata, swojego miasta, a może nawet własnej okolicy, o których do tej pory nie mieliście pojęcia?

aevadv

Bardzo ciekawa i kreatywna aplikacja, która łączy ludzi i miejsca. Sprawdźcie sami, jakie są jej możliwości. Ja jestem zachwycona i z pewnością będę zwiększać ilość pinezek w swoim mieście, aby inni mogli zobaczyć w jak cudownej okolicy mieszkam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button