Petting Zoo – mobilne ZOO

Szukacie aplikacji, która uszczęśliwi Wasze dziecko? Oto Petting Zoo – jedna z najciekawszych produkcji dla dzieci, jakie przyszło mi testować w całej karierze redaktorskiej. Apka do pewnego czasu była płatna – trzeba było na nią wydać prawie dwa dolary, na szczęście jej twórcy zeszli z ceny i obecnie rozdają swoje dzieło za darmo. Cieszcie się Więc ich tworem. Poniżej znajduje się recenzja aplikacji.

W Petting Zoo znajdziecie wiele zabawnych zwierzątek, które wykonane są w formie rysunkowej. Fenomenem jest to, że każde z nich jest animowane i reaguje na każdy dotyk za każdym razem w zupełnie inny sposób. Wyobraźcie sobie jamnika, którego możecie dowolnie rozciągać, zawijać, zmieniać i przekształcać w innego zwierza. A wszystko dzięki opcji multitouch. Dotykając środka obrazka, widzimy zabawną animację bohatera, kiedy przesuniemy palcem w prawo, lewo, w górę, bądź w dół, zachowuje się w taki sposób, że nasza buzia sama się uśmiecha.

Aplikacja zbiera na całym świecie rewelacyjne opinie. Nie dziwię się kompletnie, gdyż to co możemy robić w tej produkcji przekroczyło moje oczekiwania. Dziecięca wyobraźnia nie ma granic – dzięki apkom tego typu, maluchy mogą dodatkowo tworzyć swój prywatny świat. Sterowanie w grze jest banalnie proste, poza wspomnianą obsługą zwierzaków, używamy jeszcze tylko strzałek w prawo, bądź w lewo, aby przejść do kolejnego mieszkańca Zoo. Polecam!

Pobierz Petting Zoo za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button