AndroidDarmoweGry na Androida

MonsterCrafter – zbuduj własnego minecraftowego potworka

Fascynuje Was kwadraciasty świat Minecrafta, a jednocześnie jesteście fanami gier, w których trzeba troszczyć się o wirtualnego podopiecznego? W takim razie lepiej trafić nie mogliście. Wszystkie lubiane przez Was elementy aplikacji powinniście znaleźć w produkcji MonsterCrafter.

W MonsterCrafter – jak to zwykle w grach podobnych do Minecrafta – sami tworzymy głównego bohatera. Tym razem nie jest to jednak „ludziopodobna” postać, a zrodzony z naszej wyobraźni potworek, którego bez wątpienia nazwać można kanciastym pokemonem osadzonym w świecie pikseli.

Na samym początku przychodzi nam wybrać imię. Później już tylko pozostaje nam zabawa. Najpierw, czego można się łatwo domyślić, tworzymy naszego bohatera-stworka. Do kreowania wspomnianej kreatury mamy całkiem sporo narzędzi. Oczywiście, każde z nich jest kwadratowe do potęgi, ale fanom Minecrafta przeszkadzać to raczej nie powinno. Ba, powinno wręcz się podobać.

Kiedy nasz wymarzony monster zostanie stworzony, musimy się o niego troszczyć. Nie, nie tylko karmić go i dawać mu wodę do picia. Musimy także go trenować i bawić się z nim, na przykład piłką do koszykówki. Każdy stworzony przez nas „craftowy pokemon” może toczyć pojedynki z innymi. W MonsterCrafter dostępny jest nawet tryb multiplayer, w którym czeka na nas ponad 25 milionów chętnych do walki!

Uważam, że jeśli jesteście fanami Minecrafta, w ogóle nie powinniście zastanawiać się nad pobraniem tej gry. Szczególnie, że jest dostępna za darmo!

MonsterCrafter do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close