Peterest – dzielmy się swoimi zwierzakami

Peterest to aplikacja, która umożliwia właścicielom różnego rodzaju zwierzaków, na dzielenie się zdjęciami swoim podopiecznych. Cyknijcie fotkę swojego maluchowi i sprawdźcie jak dużo serduszek uzyska. Może trafi na pierwsze miejsce, jako zwierzak dnia?

Aplikacja od Tractive jest swego rodzaju Facebookiem zwierzęcym. Dzięki opisywanemu narzędziu, będziecie mogli dzielić się swoim szczęściem i oglądać słodkie fotki innych użytkowników. Czy Wasz pupil nie zasługuje na minutę sławy? Sprawdźcie, czy ma parcie na szkło :)

Sens aplikacji polega na tym, aby pokazać swojego zwierzaka światu. Obecnie na portalu są już dziesiątki tysięcy zdjęć pupili, bądź dumnych właścicieli wraz ze swoimi pieszczochami. Aby móc brać udział w życiu Peterest, należy się zarejestrować. Rejestracja trwa chwilę, a daje dużo dodatkowych możliwości.

Po zalogowaniu się do serwisu, mamy dostęp przede wszystkim do zdjęć zwierząt. Co za tym idzie, możemy je oceniać i stawiać serduszka przy tych, które podbiły nasze serducha. W rankingu liczy się ilość zebranych znaczków, więc bierzecie czynny udział w jego kreowaniu.

Aż miło popatrzeć na uśmiechnięte mordki naszych podopiecznych. Pomyślcie jak dumni będziecie, kiedy Wasz milusiński trafi na pierwszą stronę aplikacji i uzbiera tysiące serduszek.

Interfejs aplikacji jest bardzo ładny. Dominują pastelowe kolory, które uspokajają i nie wprawiają naszych oczu w dygotanie. Kiedy wciągniecie się w zabawę, nie będziecie mogli przestać. Zwierzaki zawsze powodują, że na twarzach pojawia się uśmiech – czy nie tego właśnie potrzebujemy?

W programie znajdziecie przeróżne gatunki zwierząt. Nie zdziwcie się, jeżeli na ekran wskoczy Wam szczur albinos ;) Oczywiście największą popularnością cieszą się psy i koty, lecz z pewnością nie zabraknie myszek, żółwi, węży, czy innych stworków.

Polecam Peterest wszystkim miłośnikom zwierząt. Jestem pewna, że zakochacie się w tej aplikacji, podobnie jak ja :) Aby wstawić zdjęcie do narzędzia, wystarczy wejść na swój profil. W ciągu kilku sekund fotka się załaduje, a Wy będziecie mogli cieszyć się spływającymi serduchami.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button