PBR: Raging Bulls – ujeżdżanie byków to ciężka sprawa!

Nie sądziłam, że przyjdzie mi opisywać grę o ujeżdżaniu byków. Co więcej – nie myślałam, że będę się zachwycać tego typu produkcją. Okazało się, że PBR: Raging Bulls, które testowałam przed kilkoma godzinami zostanie ze mną na bardzo długo. Na czym polega fenomen zabawy, w której jedynym zadaniem gracza jest utrzymywanie się na wielkim zwierzęciu? Na precyzji, dynamice i szybkości reakcji.

Produkcja charakteryzuje się specyficzną grafiką, która nadaje dodatkowego uroku. Oprawa dźwiękowa jest tak dopasowana, że człowiek czuje się jak na prawdziwym rodeo.

Autorzy (RED) oferują swoim graczom bodajże 7 różnych światów. Kolejne epizody to szczeble do wielkiej kariery. Na początku przychodzi nam trenować na maszynowym byku, lecz już po kilku minutach zasiadamy na najprawdziwszego potwora.

Sterowanie ogranicza się do klikania w dwie ikonki – trzymania za sznur, oraz ładowanie staminy. Za każdym razem, gdy byk podskakuje (bądź wykonuje inne akrobacje), musimy trzymać lejce w dłoni. Podczas tak silnego uścisku tracimy wiele energii, więc stamina dramatycznie nam spada. Należy więc w przerwach między kolejnymi kopnięciami ładować poziom wytrzymałości. W skrócie mówiąc – przeskakujemy pomiędzy jedną ikonką, a drugą.

Ok – sprawy sterowania mamy już za sobą. Niech przyjdzie teraz pora na byczki. Tych do odblokowania jest aż 13. Wśród nich znajdują się bardzo znane zwierzęta, o których z pewnością słyszeliście. Im dalsza plansza, tym trudniejsi są nasi rywale. Ciężej wyczuwa się moment podskoku, a co za tym idzie – istnieją większe szanse na porażkę.

Podczas gry zbieramy zielone banknoty, za które kupujemy różnego rodzaju ulepszenia dla postaci. Ulepszenia sprawiają, że stamina ładuje się szybciej, refleks jest lepszy, a wytrzymałość większa. Za każdą wygraną walkę (podzieloną na 3 tury) możemy zyskać od 6 do kilkuset dolarów. Złote monety tym razem są ekskluzywną walutą, która umożliwia ,,skipnięcie” levelu, bądź zakupy w sklepie.

Grę polecam z czystym sumieniem, bo sama spędziłam w niej niesamowicie miłe chwile. Rewelacja!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
PBR: Raging BullsRED GAMES CO, LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button