Pac-Man Lite – uciekaj przed duszkami

Chyba nie istnieje na tym świecie osoba, która nigdy nie spotkała się z Pac-Man’em. Żółty stworek, który ciągle ucieka przed duszkami, swego czasu robił furorę na konsolach i innych ustrojstwach. Jeżeli macie sentyment do tej produkcji, proponuję Wam pobrać darmową wersję starego Pac-Man’a i cieszyć się jak dziecko, pokonując kolejne levele.

W grze możemy wybrać sobie różne kolory plansz. Jak widzicie, mamy ich do wyboru aż 8. W jakim celu zwykle zmienia się oprawę graficzną? Przede wszystkim po to, aby oczy nie męczyły się przy neonowych światełkach, które w Pac-Man’ie bez przerwy migają. Niektóre osoby wolą bardziej jaskrawe tło, inne lepiej skupiają się przy stonowanym.

Zadanie gracza w opisywanej produkcji polega na poruszaniu się żółtą kuleczką z rozdziawioną buzią po labiryncie. Aby przejść planszę, należy zebrać określoną ilość kropek, które porozkładane są po całym obszarze. Żeby nie było tak prosto, w grze spotkamy się z duszkami, które po zetknięciu z głównym bohaterem, pozbawiają go życia.

Możemy z duszkami rozprawić się w inny sposób… Kiedy zauważycie na planszy kropki, które wielkością odbiegają od tych, które należy zbierać, oznacza to, że po zjedzeniu takiego fanta, duchy zostaną uśpione i w tym czasie nie będą stanowić dla nas zagrożenia. Najlepiej w takiej sytuacji po prostu pożreć niebezpieczne istoty i pędzić dalej na podbój levelu.

Pac-Man Lite to klasyk – każdy powinien mieć tą grę na swoim urządzeniu. W tym przypadku nie można komentować grafiki – jest taka, jaka być powinna.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button