PAC-MAN Kart Rally – żółta kulka na torze wyścigowym

Co powiecie na zobaczenie Pac-Man’a za kółkiem? W PAC-MAN Kart Rally będziecie mieć okazję na ściganie się z innymi bohaterami (między innymi duszkami). Do dyspozycji graczy oddano dwa podstawowe tryby rozgrywki: single, oraz multiplayer. Oczywistą oczywistością są achievementsy, które nadają aplikacji charakteru.

52c076ea-2632-455d-92a2-edc6a24c4377

Po uruchomieniu gry dla pojedynczego gracza można zdecydować się na: tournament, challenge, time trial, chase, survival, bądź mirror. Jak widzicie – opcji do wyboru jest bardzo dużo. Weźmy jednak pod uwagę najbardziej podstawowy tryb. Tutaj musimy zdecydować się na opcję dla początkujących, bądź zaawansowanych.

Kolejnym, bardzo trudnym wyborem jest zdecydowanie się na rodzaj wehikułu. Każdy posiada inne parametry. Niektóre z pojazdów są zablokowane i możliwe do odblokowania dopiero po spełnieniu pewnych przesłanek. Jak pojazd okaże się strzałem w dziesiątkę, przyjdzie moment na decyzję dotyczącą trasy, ale o tym może już innym razem.

ac3da99e-cc80-4dd9-a113-b940ca7c1d7b

W trakcie wyścigu sterujemy za pomocą strzałek widocznych na ekranie, oraz hamulca. Co jakiś czas możemy skorzystać z zebranego power-upa, przytrzymując wyskakującą ikonkę w prawym dolnym rogu. Na trasie możemy spotkać turbodoładowanie, oraz tym podobne. Dzięki nim na chwilę stajemy się szybsi od rywali i dojeżdżamy na metę na pierwszym miejscu, kwalifikując się do dalszych zawodów.

Cóż mogę jeszcze dodać – oprawa graficzna jest może nie do końca idealna, ale takie rzeczy można jeszcze wybaczyć. Dźwięki są przyjemne i niezbyt męczące. Gra spodobała mi się na tyle, że zakupiłam jej pełną wersję. Polecam!

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button