Opera Mini 7 – najnowsza, androidowa wersja popularnej przeglądarki

Przeglądarka internetowa Opera jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu na urządzenia z Androidem, o czym zresztą można przekonać się, czytając różnego rodzaju dane statystyczne. A skoro sporo Androidowców ma w swoich telefonach Operę, to czuliśmy się zobowiązani do tego, by napisać, iż pojawiła się w czwartek w Google Play Opera Mini 7. Co nowego można znaleźć w najnowszym dzieje Opera Software? Przeczytajcie ten wpis, a wszystkiego się dowiecie.

Mimo że co jakiś czas wychodzą różnego rodzaju aktualizacje do Opery, użytkownicy tej popularnej  przeglądarki internetowej po każdej instalacji nowych wersji produktu Opera Software z wyczekiwaniem czekają na kolejne. W końcu, jak wiadomo, żadna aplikacja nie jest idealna, nawet jeśli piszemy w tym przypadku o programie, który jest zainstalowany w smartfonie co drugiego Polaka.

Co takiego zostało dodane bądź poprawione w Oprze Mini 7? Przede wszystkim należy napisać o tym, że usprawniono obsługę akceleracji sprzętowej, dzięki czemu przeglądanie treści w Internecie w OM 7 jest jeszcze szybsze w porównaniu z poprzednimi wersjami programu.

Warto wspomnieć również o tym, że w „Siódemce” twórcy Opery postanowili jeszcze bardziej zredukować ilość ściąganych danych (aż do 90%). Jest to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla tych wszystkich, co korzystają z internetu operatora i mają nałożone limity na transfer.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość dla naszych Czytelników – w Operze Mini 7 można na stronie głównej programu tworzyć dowolną ilość skrótów. Możecie więc być pewni, że nie będziecie w pewnych momentach zmuszani do usuwania zakładek otwierających ulubione witryny internetowe, by w ich miejsce dodać nowe.

Najnowszą wersję Opery Mini możecie pobrać za darmo z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button