The Dark Meadow trafi do Google Play z lekkim opóźnieniem

Studio Phosphor Games na początku tego roku zapowiadało, że w marcu 2012 będzie w Google Play miała miejsce premiera gry „The Dark Meadow”. Wczoraj okazało się natomiast, że horror popularny wśród użytkowników iOS-a trafi do sklepu internetowego dla Androidowców na początku kwietnia. Czym spowodowane jest to lekkie opóźnienie, a także czym w ogóle jest wspomniana przez nas produkcja? O tym w dalszej części tego wpisu.

Ekipa Phosphor Games nie chce informować, dlaczego The Dark Meadow trafi do Google Play z opóźnieniem. Można się jedynie domyślać, że producenci nastrojowej produkcji – dostępnej do tej pory jedynie na iOS-a – natrafili na pewne błędy podczas testów przygotowywanej aplikacji i chcą jak najszybciej je naprawić, by Androidowcy mogli jedynie grać, a nie narzekać na wyskakujące w czasie zabawy niedociągnięcia.

Dla niektórych z naszych Czytelników nawet tygodniowe opóźnienie premiery gry opisywanej w tym wpisie jest zapewne bardzo złą wiadomością. Musimy więc bez wątpienia wspomnieć również o tym, że Phosphor Games  zapowiedziało, iż dla wszystkich użytkowników Androida przygotowało swego rodzaju rekompensatę w postaci ograniczonego (nieodpłatnego) dostępu do dodatku The Pact.

Z racji tego, że postanowiliśmy w tym wpisie napisać o The Dark Meadow, musimy bez wątpienia przedstawić naszym Czytelnikom także i samą fabułę produkcji studia Phosphor Games.

TDM jest grą typu FPP, w której gracz wciela się w osobnika przemierzającego opuszczony szpital pełen różnego rodzaju dziwnych, zmutowanych stworzeń, starających się zabić wszystko, co stanie im na drodze. Rozgrywka w tworze Phosphor Games jest dość rozbudowana i zapewnia sporą dawkę rozrywki. To, co jednak przede wszystkim wyróżnia TDM, to bardzo ładnie wyglądająca oprawa graficzna przygotowana na bazie silnika Unreal Engine i świetne efekty dźwiękowe dodające jeszcze bardziej mrocznego klimatu.

The Dark Meadow w AppStore kosztuje prawie 5€. Wprawdzie cena jest dość wysoka, jednak gry z dobrą oprawą audiowizualną mają to do siebie, że tanie nie są. Ile będzie trzeba zapłacić za produkt studia Phosphor Games w Google Play? Na to pytanie w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie Wam odpowiedzieć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button