Onion Heroes – tower defense w wykonaniu warzywek

Akcja gry Onion Heroes toczy się (w moim mniemaniu) na polu pełnym warzyw. Produkcja jest typowym tower defense, w którym zadaniem gracza jest ochranianie jakiegoś obiektu – w tym przypadku cebulki, przed naporem przeciwników.

Jeśli szukacie przyjemnej gierki na wolne chwile, możecie śmiało polegać na opisywanej aplikacji. Łączy w sobie zarówno miłą dla oka grafikę, jak i dynamiczną akcję w której mikropłatności nie są żadnym przymusem.

Potworkami, z którymi przyjdzie nam walczyć są (znowu w moim odczuciu), robaki chcące nadgryźć kawałek naszej ,,królowej”. Nie możemy na to pozwolić, dlatego szybko zabieramy się do rzeczy. Tak jak autorzy piszą – wystarczy 5 sekund tutorialu, by wiedzieć co i jak. Zresztą – tutaj nie ma nic skomplikowanego :)

Jedną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę, a która nie była wspomniana w samouczku, są drzewa, krzaki i kamienie zawalające często strategiczne miejsca na planszy, uniemożliwiając budowanie tam obiektów obronnych. By pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, wystarczy na chwilę skierować na nie działa, jak jest to pokazane na pierwszym screenie. Następuje wybuch i voila! Możemy stawiać warzywa do woli :)

Za swoje osiągnięcia w trakcie zabawy otrzymujemy pieniądze. Te przydają się do zakupów kolejnych warzyw i ich ulepszeń. Po przejściu kilku(nastu) fal wrogów i pozostaniu cebulki przy życiu, przechodzimy dalej, zdobywając określoną ilość diamentów. Za diamenty z kolei możemy kupować power-up, dzięki którym żaden przeciwnik nie ma szans. Oczywiście są do jednorazowego wykorzystania, więc warto ostrożnie się na nie decydować.

System mikropłatności w grze od Chaotan Li znajdziemy, jednak nie spotkałam się z sytuacją, w której potrzebowałabym więcej diamentów. Jeżeli nie należycie do grupy ludzi, którzy zawsze idą na łatwiznę, będziecie wiedzieć o co mi chodzi :) Polecam i zachęcam do zabawy.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button