Offroad Legends już dostępne w sieci

Jeżeli jesteście fanami gier motoryzacyjnych i nie macie ostatnio co ze sobą robić, to właśnie w tym wpisie powinniście znaleźć aplikację, która zajmie Wam przynajmniej część wolnego czasu. Opiszemy w nim bowiem grę Offroad Legends, która kilka dni temu pojawiła się w  Google Play oraz AppStore i ma szansę stać się dość popularną produkcją na mobilne urządzenia. Czy zatem jesteście gotowi na jazdę przerażająco dużymi maszynami? W takim razie zapinajcie pasy i ruszamy!

Jeszcze przed premierą Offroad Legends zdawało się mieć spore szanse na sukces zarówno w Google Play, jak i AppStore. Ładnie prezentująca się grafika i spora ilość dostępnych plansz miały sprawić, że po grę DogByte Games  będzie się z miłą chęcią sięgało. Oczywiście, nie wszystkie zapowiedzi można traktować całkiem serio, dlatego właśnie pojawiali się sceptycy, którzy nie zachwycali się przedpremierowymi informacjami dotyczącymi opisywanej przez nas gry i czekali na to, jak w końcu pojawi się ona w sieci. I gdy wreszcie nadeszła ta wiekopomna chwila, wydaje nam się, że nikt nie poczuł się zawiedziony.

Zasady najnowszej produkcji twórców aplikacji 8bit Ninja nie należą do rzadko spotykanych. W Offroad Legends nasze zadanie, jako graczy, polega bowiem na dojechaniu z punktu A do punktu B po wyznaczonej trasie. Oczywiście, przygotowane przez programistów drogi nie są proste, jak niemieckie autostrady, lecz jeszcze bardziej zniszczone i krzywe niż te, z jakimi mamy do czynienia w naszym kraju.

Do przejścia jest w sumie ponad 50 takich krzywych leveli, z którymi możemy zmierzyć się zadowalającą liczbą samochodów różnych typów, na przykład, Monster Trucków. Mimo że poziom trudności gry wcale nie wydaje się wymagający, początkowo mieliśmy trudności z wykonywaniem zadań i bardzo często niszczyliśmy pojazdy. Możecie nam jednak wierzyć, że po dwóch-trzech przejazdach robi się już coraz łatwiej, dlatego nie powinniście szybko zrażać się – wydawać by się mogło – przesadnie trudną rozgrywką w Offroad Legends.

Skąd można pobrać najnowszą, motoryzacyjną grę mobilną? Oczywiście, że z AppStore (wersja płatna) i Google Play (wersja bezpłatna).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button