Nose Doctor! – gilowa gra dla dzieci

Nie wiem co mają w głowach programiści ze studia Bluebear, że tworzą gry pokroju Nose Doctor!. Jako, że moja praca polega na opisywaniu aplikacji na portalu appsblog.pl, postaram się zrecenzować wspomnianą gierkę bez konieczności wizyty w toalecie w związku z problemami żołądkowymi. Nose Doctor! – w skrócie – wyciągaj gluty z nosa.

Jak już się pewnie domyślacie, Nose Doctor! nie jest zbyt smaczną aplikacją w rozumieniu widoków, jakie przychodzi nam oglądać na ekranie. Na początku wybieramy ofiarę, którą będziemy dręczyć za pomocą wszelkich przyrządów. Niestety (a może i stety) do wyczyszczenia mamy odblokowaną tylko jedną postać. Obleśny, zaglucony mężczyzna zasiada na fotelu. Co możemy zrobić z takim pacjentem? Przede wszystkim czyścimy każdy otwór nosowy po kolei, używając patyczków, chusteczek, maszynki do wycinania włosów z nosa itp. Kiedy ten etap będziemy mieć za sobą, a nasz pacjent nie zacznie puszczać nosowych bąbli.

Kolejne zadanie polega na użyciu endoskopu. Maszyna, którą będziemy mieć w dłoniach pozwala na zajrzenie do wnętrza nosa. Kiedy już się tam znajdziemy, za pomocą drugiej maszyny będziemy mieć cudowną szansę na usunięcie glutów i polipów zlokalizowanych na śluzówkach. Na tym nasza praca się kończy. Na koniec możemy jedynie zrobić zdjęcie pacjenta i udekorować kolorowymi naklejkami. Jeżeli ktoś lubi zabawy tego typu – zachęcam do pobrania. Osoby ze wstrętem do ohydnych rzeczy niech trzymają się z daleka od Nose Doctor!.

Pobierz Nose Doctor! za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button