Shake Me Up Alarm Clock – potrząśnij budzikiem!

Jeżeli macie problemy z porannym wstawaniem, program o nazwie Shake Me Up Alarm Clock może okazać się Waszym zbawieniem. Uwaga, w  tym przypadku do wyłączenia alarmu budzącego potrzeba będzie czegoś więcej, niż tylko dotknięcia ekranu. Potrzeba będzie… energicznego potrząsania.

Jak wspomniałem we wstępie, Shake Me Up Alarm Clock to na niepozorny program wyglądający jak zwykły mobilny budzik. Idea aplikacji jest prosta – skoro ludzi skutecznie nie stawia na nogi głośne brzęczenie telefonu, łamigłówki matematyczne czy innego rodzaju sztuczki, z pewnością zadziała potrząsanie. Pomysł ciekawy i przyznać muszę, że sprawdzający się w praktyce.

Aby wyłączyć alarm ustawiony w Shake Me Up Alarm Clock, musimy energicznie ruszać naszym telefon. Dźwięk wyłącza się dopiero w momencie uzupełnienia specjalnego paska shake’ów. W opcjach istnieje możliwość ustawienia poziomu trudności. Jeżeli chcemy, możemy zaznaczyć, by pasek udawało się uzupełnić w prosty sposób bądź też całkowicie odwrotnie.

shake

Budzik ustawia się bardzo prosto. Nikt nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów. Niestety, Shake Me Up Alarm Clock to nie tylko zalety, lecz także wady. Przede wszystkim w programie brakuje bardziej zaawansowanych opcji, jakie znaleźć można dosłownie w każdym programie tego typu. Przykład? Drzemki. Tego opisywany produkt mobilny nie oferuje, co – jak dla mnie – przekreśla go już niemal na starcie.

Komu mogę polecić Shake Me Up Alarm Clock? Tym, co wypróbowali już wielu metod budzenia, ale jeszcze nie znaleźli tej jedynej, skutecznej.

Pobierz Shake Me Up Alarm Clock za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button