Ninja and Zombies – wojownicy i ich wojna z umarlakami

Legendarni wojownicy ninja znów postanowili uratować świat przed zagładą. Tym razem ich przeciwnikami są zombiaki, którzy pragnął raz na zawsze pozbyć się żywych mieszkańców Ziemi. Czy złu uda się zrealizować cel? Wszystko zależy od tego, jak postaracie się w produkcji Ninja and Zombies.

zombie1

W produkcji o nazwie Ninja and Zombies wcielamy się we wspomnianych we wstępie wojowników. Naszym zadaniem jest pokonać za pomocą wschodnich sztuk walki oraz ich super-tajnych sztuczek każdego zombiaka, jakiego spotkamy w wirtualnym świecie. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów broni, między innymi szurikeny.

W Ninja and Zombies mamy do czynienia z rozgrywką podobną do tych, jakie zazwyczaj widuje się w RPG-ach. Najpierw przychodzi nam męczyć się z przeciwnikami, a w chwilach przerwy mamy okazję ulepszać wyposażenie sterowanego przez nas bohatera. Oczywiście, nie od razu stać nas na super rzeczy, a wojownik ma całą masę HP – zmienia się to regularnie z biegiem czasu.

zombie

Wizualnie opisywana aplikacja niezbyt zachęca do pobrania. Muszę przyznać, że sam miałem raczej minimalną ochotę na to, by ją przetestować. Po co najmniej kilkunastu minutach spędzonych nad grą wiem jednak, iż warto było się nią zainteresować. Bo, po pierwsze, pozwala nam naprawdę fajnie spędzić czas, a po drugie – oferuje wiele wirtualnych dodatków, przez co nic nie staje się w niej przesadnie monotonne.

Ninja and Zombies do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button