Neon Thrust – neonowe szaleństwo obecnie za darmo

Neon Thrust to 60 świetnych leveli, osadzonych w bardzo klasycznym i ciekawym klimacie. Poruszając się neonowym bohaterem, staramy się zebrać rozświetloną gwiazdę i w oznaczonym czasie dotrzeć z nią do mety, zbierając przy okazji fanty i unikając przeszkadzajek.

Aplikacja obecnie jest darmowa, lecz na co dzień kosztuje jednego dolara. Wydaje mi się, że jest to wystarczający argument, by zachęcić Was do pobrania i przetestowania naprawdę fajnej gierki.

11

Zasady gry są dość proste, lecz co chwilę autorzy dodają coś niezwykłego, z czym do tej pory się nie spotykaliśmy, przechodząc przez kolejne poziomy. Sterowanie w grze opiera się na joisticku, którym przekręcamy bohatera w dowolną stronę, oraz na przycisku wprawiającym neonowego stworka w ruch.

Poruszanie się postacią przypomina trochę sterowanie samolotem – reakcja jest delikatnie opóźniona, a zakręty niekoniecznie wykonane w tym momencie, w którym klikniemy – taki był zamysł. Podczas zabawy staramy się zebrać zielone neony, za które dostajemy dodatkowe punkty. Kluczowym jednak punktem levelu jest rozświetlony obiekt widoczny na powyższym zdjęciu. W momencie zebrania go, musimy jak najszybciej powrócić do bazy. Górny pasek wskazuje czas, w jakim musimy się zmieścić. Czasem jest to kilka, a czasem kilkanaście sekund.

22

Przeszkody, z jakimi z pewnością przyjdzie nam się zetknąć to analogiczne do zielonych – neonowe klocki w kolorze czerwonym. Kiedy się do nich zbliżamy, te przylegają do nas jak magnes. Są zabójcze. Podobną klęskę odniesiemy, jeżeli dotkniemy czerwonego lasera. W przypadku okrągłych elementów w różowym kolorze, należy postępować bardzo ostrożnie. Co prawda zetknięcie się z nimi nie jest niebezpieczne, ale odrzut jaki powodują po bliskim spotkaniu możemy być tragiczny w skutkach, jeżeli wpadniemy na wspomniane wyżej przeszkadzajki (a uwierzcie mi, że autorzy – shiny-games już o to zadbali).

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy lubią gry tego typu tj. proste graficznie i nienaszpikowane ulepszeniami. Ja jednak jestem zachwycona możliwością sprawdzania swoich umiejętności w ponad 60 levelach. Polecam :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button