Toca Mini – Toca Boca znowu pokazało klasę!

Studio Toca Boca uwielbiam ze względu na ich niepowtarzalne pomysły przy tworzeniu aplikacji dla najmłodszych. W tym wpisie przedstawię Wam fantastyczną moim zdaniem produkcję o nazwie Toca Mini. Jeżeli w pobliżu macie dzieciaki, możecie zaprosić ich do testowania – jestem pewna, że ich opinia będzie najbardziej wiarygodna.

Moim zdaniem nie ma na rynku lepszych produkcji mobilnych od tych, które oferuje wspomniane studio. Co prawda ceny aplikacji nie są najniższe, ale zdarzają się promocje. Z taką przeceną mamy do czynienia właśnie dzisiaj. Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą nabyć Toca Mini za darmo, natomiast ,,androidowcy” mają szanse na zakup za 10 złotych.

1

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że postać na powyższym obrazku jest dość … dziwna. Spokojnie – to efekt popisów autorów :) Każde dziecko, które chce rozpocząć zabawę z Toca Boca, otrzymuje białą lalę, która nie posiada ani oczu, ani uszu, ani uśmiechu, ani nawet włosów. Wszystko tworzone jest od nowa.

Fantastyczną rzeczą jest to, że każda z ozdób, jakie wstawiamy na naszego manekina, jest ruchoma. Kiedy dopasowujemy oko do postaci, wtapia się w wirtualną skórę i słodko mruga. Podobnie jest z nosem, czy ustami. Do wyboru są dziesiątki różnych minek – wszystkie oczywiście bez mikropłatności.

2

Jeżeli maluch ma ochotę na odrobinę malowania, możemy mu zademonstrować paletę barw, z której wybiera dowolne kolory, którymi następnie maluje swoją lalę. Możliwe do użycia są także gotowe naklejki, jak na przykład kwiatki, czy pioruny. Wszystko jest bardzo kolorowe i po prostu ładne. To, jaki efekt uzyskamy, zależy tylko i wyłącznie od nas. Wszyscy mają identyczne szanse :)

Po wykonaniu wszystkich koniecznych prac, dobieramy się do aparatu i fotografujemy swoje dzieło, by móc od nowa rozpocząć tworzenie. Jeżeli na zdjęciu średnio wychodzi tło, zmieniamy je a pomocą specjalnych próbek widocznych na zdjęciach.

Tej aplikacji nie bałabym się dać dziecku do ręki. Rozwijanie wyobraźni poprzez świetną grę mobilną jeszcze nikomu nie wyszło na złe :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button