Mushroom Wars – wojna o grzyby!

Wprawdzie sezon na grzyby w lasach dobiegł już końca, ale obok gry o takim tytule nie mogłem przejść obojętnie. Znacie sytuację, gdy jakiś grzybiarz zobaczy ogromnego prawdziwka i za chwilę okazuje się, że ten sam okaz wpadł w oko również drugiej osoby? Wyobraźcie sobie całą wojnę o grzyby. Tak, wojnę. To właśnie o niej jest produkcja Mushroom Wars.

Opisywana produkcja to RTS, w którym wcielamy się w dowódcę wojsk walczących o panowanie nad terenem pełnym grzybów. Na samym początku my i nasi przeciwnicy, panujemy nad taką samą ilością okazów. Wygrywa ten, kto pierwszy przejmie kontrolę nad całą planszą. Być może brzmi to dość skomplikowane, ale możecie wierzyć mi na słowo – gdy zagracie w Mushroom Wars po raz pierwszy od razu załapiecie, o co chodzi. I nie będziecie mogli przestać grać.

Autorzy gry przygotowali dla nas całe mnóstwo misji do wykonania. Nie każda z nich polega na osiągnięciu takiego samego celu. To dobrze, bo dzięki temu gra nie jest bardzo monotonna. Dla najbardziej zapalonych graczy przygotowano wyzwania do osiągnięcia. Tych jest naprawdę spora ilość, tak więc na nudę narzekać nie można.

Audiowizualnie Mushroom Wars przypadło mi do gustu. Widać, że produkcja jest profesjonalnym tworem, nad którym siedziało trochę osób. Co najważniejsze – grę można mieć za 0 złotych. Jak dla mnie – naprawdę warto!

Mushroom Wars do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl:8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button