Mr Snoozleberg – lunatyk na wysokościach potrzebuje wsparcia

W tym tygodniu głównie testujemy płatne produkcje, co nie oznacza, że tylko takie będą się pojawiać na łamach AppsBlog. Chcemy podzielić się z Wami tytułami, które co prawda są płatne, ale warto je mieć na swoich urządzeniach zamiast paczki fajek, bądź też czatować na nie na mobilnych przecenach w AppSale, czy Androidowych Okazjach. Mr Snoozlberg to gra autorstwa BeBit, która będzie głównym gościem tej recenzji. Jak sądzicie, czy lunatyk może być dobrym głównym bohaterem?

Ten wyglądający trochę na pijanego mężczyzna jest dyplomatą. Dziwnym trafem posiada umiejętność chodzenia we śnie. Oznacza to mniej więcej tyle, że lunatykuje. Kilka wpisów temu pisaliśmy o grze Back To Bed – wiemy że Wam się podobała, dlatego też chcieliśmy wybrać coś, co będzie godnym rywalem do porównania.

W przypadku opisywanej produkcji nie mamy anioła stróża, który biega za swoim ,,panem” w zabezpiecza go przed upadkiem. W takiego rodzaju postać zabawiamy się my. Główny bohater musi dojść do swojej sypialni cały i zdrowy. Niestety, znajduje się na wysokości, przez co narażony jest na notoryczne upadki, niebezpieczne zwierzęta, a po zejściu na ziemię – pojazdy. Cel? Prosty! Stworzenie takich warunków, by Mr Snoozleberg doszedł do swojego łóżka.

By wykonać misję, należy na planszy szukać przedmiotów, które można w jakiś sposób przestawić, bądź połączyć z innymi. Przykładowo na wrednego psa świetnie zadziała spadająca z góry doniczka. Pionowa deska fantastycznie sprawdzi się, jako mostek nad wielką przepaścią. Co ja Wam będę więcej zdradzać – sami musicie trochę pomyśleć! :)

Plusem i jednocześnie minusem gry jest jej ,,płaskość”. Czasem nie wiem, czy jakiś element jest ruchomy, czy też możemy z niego skorzystać. Na szczęście dysponujemy lupką, która jest swego rodzaju podpowiadajką.

Jeżeli miałabym wybierać pomiędzy Back to Bed a Mr Snoozleberg, zdecydowanie wybrałabym pierwszą opcję. Apka z tego wpisu jest wyjątkowo trudna i już przy drugim levelu rzucałam mięsem na wszystkie strony, a chyba nie do końca o to chodzi ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button