Lazy Ninja – platformówka do przejścia w godzinę

Nie wszyscy lubią długie i rozbudowane gry. Z myślą o takich osobach przedstawiamy Lazy Ninja – produkcję studia Twist Mobile. Nie powiem, by było to coś nadzwyczajnego, lecz każdy czasem potrzebuje rozrywki na krótki czas, a opisywana apka z pewnością nudę zabije na śmierć :)

Główny bohater ma to do siebie, że jest wiecznie zmęczony. Podczas naszej nieaktywności przez kilka sekund, zasypia na planszy, przykrywając się perfidnie kocykiem. Chwilę później jednak podrywa się do biegu i słucha naszych rozkazów.

Produkcja zawiera 10 leveli usytuowanych na wyspie. Wydaje mi się, że będzie aktualizowana, lecz nie mogę tego zagwarantować. Jest to typowa platformówka z elementami przygodówki. Poza poruszaniem się po platformach, zbieraniu złota i zabijaniu rywali, przychodzi nam również kolekcjonować niektóre przedmioty.

W zabawie liczy się energia. Widzimy ją na pasku u góry ekranu głównego. Jeżeli dojdzie do zera, będziemy zmuszeni poczekać na jej reaktywację. Siły tracimy podczas całego biegu, a szczególnie podczas podskakiwania do bloczków (podobnie jak w Mario).

Przed rozpoczęciem poziomu widzimy misję, którą musimy wykonać, by uzyskać awans. Nie są to skomplikowane zadania, lecz wymagają skupienia, bo ninja czają się wszędzie i niekoniecznie biernie stoją i czekają na atak. Jeżeli posiadamy broń, możemy ich załatwić. Jeżeli jednak brakuje nam amunicji, możemy tylko nad nimi przeskakiwać, co często wiąże się z problemami.

Na szczęście istnieje coś takiego, jak checkpointy, dzięki którym nie rozpoczynamy zabawy od nowa, lecz kontynuujemy od wskazanego miejsca. Gracz ma 5 żyć w każdym podejściu, więc za którymś razem udaje mu się osiągnąć zamierzony cel :)

Gra krótka, sympatyczna, ale bez szczególnych rewelacji. Warto przetestować.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button