Mr. Pillster – nie zapomnisz już leków

Aplikacja Mr. Pillster została stworzona z myślą o osobach systematycznie przyjmujących środki farmakologiczne. To proste narzędzie sprawia, że żadna dawka leku nie zostaje pominięta. Jeżeli zdarza Ci się zapomnieć o łyknięciu kapsułek, z pewnością zaprzyjaźnisz się z Mr. Pillster.

Interfejs aplikacji jest bardzo intuicyjny. Przełączanie się między członkami rodziny, przeglądanie listy dodanych leków, czy monitorowanie postępów farmakoterapii to banalnie prosta sprawa. Panel rodzinny zapewnia możliwość dbania o stan zdrowia nie tylko użytkownika apki, ale także wszystkich członków jego rodziny.

Do prawidłowego działania programu, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomień. Dopiero połączenie funkcji apki z wysyłanymi przez nią alertami, gwarantuje sukces leczenia.

By dodać zażywany lek do listy, należy wpisać nazwę preparatu, wybrać obrazek wyróżniający (spośród całkiem pokaźnej listy ikonek), uzupełnić dane dotyczące dawkowania i ilości substancji czynnej preparatu. Kolejnym krokiem jest wybranie dni przyjmowania medykamentów i ustawienie odpowiedniego powiadomienia.

Darmowa wersja aplikacji jest rozbudowana i wystarczająca do normalnego użytku. Pakiet pro oferuje szybki dostęp do funkcji za pomocą przycisków, brak reklam i nieograniczoną ilość dodawanych członków rodziny.

Autorzy Mr. Pillster nie poradzili sobie z tłumaczeniem na polską wersję językową. Wybranie przez użytkownika obsługi w języku polskim to strzał w kolano. Liczba błędów jest w obecnej chwili tak duża, że człowiek więcej czasu spędza na próbie rozszyfrowania komunikatu, niż na faktycznym korzystaniu z udogodnień. Pozostaje mieć nadzieję, że w najbliższym czasie nie będzie już konieczności przełączania się na angielski :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button