Monsters and Rabbits, czyli uciekające króliki!

Głodne króliki postanowiły coś zjeść. Niestety, wszystkie marchewki zabrały straszne potwory. Co zrobiły uszate zwierzątka? Oczywiście, ukradły warzywka, a teraz potrzebują ludzi, by uratowały ich przed wściekłymi monstrami.

W opisywanej produkcji, jak domyślić się nietrudno, wcielamy się w postać tytułowych królików kradnących marchewki. Nasze zadanie jest proste – musimy skierować głównych bohaterów do norki w taki sposób, by nie zostały zjedzone przez potwory. Łatwiej napisać, niż zrobić. Naprawdę.

Do dyspozycji gracza w każdej planszy oddano tabliczki służące do wskazywania drogi królikom. Należy rozmieszczać je tak, by króliki dokładnie wiedziały, jak mają się poruszać.

Poszczególnych leveli nie przechodzi się na czas. Nie zdobywa się w nich także punktów. Po prostu jeśli uda nam się ukończyć zadanie, możemy przejść dalej. Jeśli nie – próbujemy ponownie. I tak w kółko, czyli wszystkie 40 poziomów przygotowanych przez autorów.

Monsters and Rabbits nie prezentuje się specjalnie dobrze pod względem wizualnym. Nie można tej gry nazwać jednak brzydką. Widziałem dużo gorsze pozycje, tak więc w tej kwestii na pewno nie będę narzekać.

Jedyne, na co mógłbym sobie pomarudzić, to nuda. Owszem, rozgrywka jest całkiem ciekawa, ale system oceny w postaci gwiazdek czy chociażby challenge czasowe byłby jak najbardziej ciekawym dodatkiem urozmaicającym grę. A tak po przejściu tych 40 leveli robi się po prostu nudno jak w kościele.

Monsters and Rabbits za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button