Monster of Puppets – kukły ożyły!

Bawią Was gry podobne do słynnej produkcji Fruit Ninja? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Was fakt, iż w Google Play pojawiła się ostatnio gra „Monster of Puppets”, w której znów będziecie mieli okazję pokroić to, co non stop lata na ekranie. Tym razem nie będą to jednak owoce, a…ożywione przez statek kosmiczny kukiełki wyglądające jakby były przeniesione z przerażających filmów grozy.

Głównym bohaterem opisywanej przez nas produkcji jest pracownik luna parku, który pewnego dnia, sprzątając pozostałości po gościach wesołego miasteczka, zauważył nad budką z zabawkowymi kukłami statek kosmiczny. Chwilę po tym zajściu zabawki ożywają, a nasza postać postanawia sama sobie poradzić z niezapowiedzianymi gośćmi. W Monster of Puppets wrogów nie niszczymy jednak tak, jak w różnego rodzaju shooterach, a bardziej w sposób znany użytkownikom wspomnianego już przez nas Fruit Ninja.

W przeciwieństwie do owocowego mobilnego hitu, w którym rolę główną odgrywa ninja, w produkcji stworzonej przez NuOxygen mamy do dyspozycji cały arsenał broni. Możemy niszczyć kukiełki, na przykład, za pomocą mieczy albo karabinów lub skorzystać z bomb i równie niebezpiecznych min. Jednym słowem, do wyboru do koloru – każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zapewne zauważyliście (screen po prawej stronie wpisu), także i oprawę graficzną zastosowaną w „Monster of Puppets” można zaliczyć do głównych atutów opisywanej gry. Tak samo zresztą jak efekty dźwiękowe, które może doskonałe nie są, lecz na pewno mogą się podobać.

Oczywiście autorzy „MoP” w swojej produkcji zamieścili też opcje społecznościowe, dzięki którym gracz może opublikować wynik osiągnięty w grze, na przykład, na tablicy w portalu Facebook.

Niestety, „Monster of Puppets” nie jest grą bezpłatną. Mimo to w Google Play i AppStore kosztuje około jednego dolara, co nie jest raczej wygórowaną ceną.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button