8bit Ninja – unikaj owoców niezdarnym wojownikiem

W sieci można znaleźć wiele gier, w których rolę główną odgrywają wojownicy ninja. Mimo to tematyka tajemniczych karateków cały czas jest popularna i nic nie zapowiada, że taki stan rzeczy miałby ulec zmianie. W tym wpisie przedstawimy Wam kolejną bardzo ciekawą grę z ninja. Tym razem opisywana przez nas postać nie będzie jednak doświadczonym wojownikiem, a dopiero tym „raczkującym”.

Głównym bohaterem opisywanej przez nas gry jest młody chłopak, który pewnego dnia postanowił zostać ninja. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy najważniejsza postać aplikacji bierze udział w swego rodzaju turnieju dla ninja-amatorów. Niestety, umiejętności (a raczej ich brak) wspomnianego przez nas osobnika na tyle nie spodobały się zgromadzonej w świątyni publiczności, że zaczęła ona rzucać na scenę owoce. I to właśnie teraz zaczyna się właściwa akcja…

Zadanie osoby grającej w 8bit Ninja polega na unikaniu i niszczeniu owców lecących w stronę głównego bohatera. Sprawa niby prosta, lecz pozwalająca się dobrze się rozerwać, jadąc autobusem bądź czekając w poczekalni w przychodni.

Mimo że motyw wojownika ninja walczącego z owocami w pewnym sensie jest już znany naszym Czytelnikom, uważamy, że i tak powinni oni zainteresować się produkcją studia DogByte Games. Możemy w nim bowiem znaleźć kilka dość ciekawych elementów, które sprawiają, że można 8bit Ninja przedstawiać w pozytywnym świetle.

To, co przede wszystkim spodobało nam się w opisywanej produkcji, to funkcje modyfikacji zdolności naszego bohatera. Dzięki nim jesteśmy w stanie ulepszać skille wojownika tak, by mógł on w jeszcze skuteczniejszy ciąć i unikać owoców.

Podczas testów zauroczyła nas również oprawa graficzna 8bit Ninja. Nie każdemu jednak „pixelowy” klimat odpowiada, dlatego postanowiliśmy, że sami będziecie musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy audiowizualne efekty w produkcie DogByte Games są jego zaletami czy też wadami.

Do Was, rzecz jasna, należy też ostateczna decyzja, czy pobrać 8bit Ninja na telefon. Jeśli o nas chodzi, to z czystym sumieniem opisywaną grę możemy Wam polecić tym bardziej, że jest ona do pobrania z Google Play za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button