Monster Kingdom 2 – stań do walki z niebezpiecznymi Grembles!

W Monster Kingdom 2 przychodzi nam wcielić się w rolę trenera potężnych potworów. Naszym celem jest wyeliminowanie przeciwników zwanych Grembles. Stwory zaatakowały nasze imperium i tylko bezpośrednia walka z wykorzystaniem specjalnych umiejętności pozwoli na przejęcie ponownej władzy.

Kiedy uda nam się przejść przez proces tworzenia nowego konta i zaliczymy pierwszą bitwę, nasz przewodnik, Carter podaruje nam jednego ze swoich podopiecznych, byśmy mogli bronić swojego królestwa. Do wyboru mamy trzy istoty. Pierwsza wygląda jak orzeł połączony z niedźwiedziem, druga jak drapieżny ptak, trzecia natomiast jak dinozaur. Każda posiada inne specjalności, które widoczne są na pasku dolnym.

Do wyboru mamy dwa tryby gry: adventures, oraz PvP battle. W trakcie pojedynków w adventures, przechodzimy przez kolejne poziomy doświadczenia, zbierając punkty xp, monety, oraz inne fanty. Im wyższy level uda nam się osiągnąć, tym więcej możliwości zyskujemy podczas dalszej zabawy.

Zebrane w grze przedmioty możemy przypisać do poszczególnych postaci sprawiając, że stają się silniejsze i bardziej wytrzymałe. Zależnie od planszy, przychodzi nam walczyć z jednym bądź kilkoma stworami. Musimy dbać o to, by siły były dobrze rozłożone. W tym celu dodajemy najlepszych swoich podopiecznych do ekipy.

Ulepszanie konkretnych postaci i karmienie ich jest dobrą taktyką podczas trudnych rund. Jeżeli zdarzy się, że rywale zaczną nas pokonywać na arenie walki, warto zajrzeć do opcji każdego bohatera i ulepszyć co tylko możliwe. Zbliży nas to do zwycięstwa i uchroni przed niechcianymi stratami.

Szata graficzna jest bardzo przyjemna. To samo tyczy się oprawy dźwiękowej. Gracz ma duży wpływ na samą walkę, więc nie można powiedzieć, by w którymkolwiek momencie człowiek się nudził. Produkcja studia Zhurosoft zawiera co prawda mikropłatności, lecz przynajmniej na poziomie moich testów nie były one odczuwalne. Mogę tylko polecić grę fanom bijatyk i smoków. Ciekawa zabawa dla każdego ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button