MMX Racing – nówka sztuka, nie śmigana!

Szukacie naprawdę dobrej samochodówki? Polecam z czystym sumieniem MMX Racing – nowość, jaka pojawiła się iOS-owskim sklepie bardzo niedawno. Ta niepozorna produkcja okazała się zajęciem, które pochłonęło mi kupę czasu.

Jeżeli jest dla Was ważny rozwój kierowcy, auta i odkrywanie nowych tras, z pewnością będzie zadowoleni z wyboru. Dzieło studia Hutch Games to istny ,,must have” dla każdego faceta i kobiety, która jest fanką motoryzacji.

Jak myślicie, ile aut można kupić za pierwsze pieniądze w grze? No pewnie że jedno – za to jakie fajne! Na początek fundujemy sobie czerwoną terenówkę, którą ulepszamy jak tylko zdobędziemy trochę wirtualnych pieniędzy.

Garaż jest miejscem specjalnym – możemy w nim kupić fele, lakier, naklejki, specjalne elementy ulepszające nadwozie i podwozie, oraz wiele więcej. Możliwości jest bardzo dużo, więc nic, tylko zarabiać i wydawać.

Żeby rozpocząć wyścig, należy poświęcić jeden bilet. Na start dostajemy pakiet 10 sztuk. Na naładowanie jednej ,,wejściówki” czekamy 5 minut, więc nie jest to jakieś wyjątkowo męczące wyczekiwanie jak w innych produkcjach.

Naszym celem w grze jest skakanie po różnego rodzaju wertepach. Musimy w takim momencie puścić gaz, by auto mogło wybić się w powietrze, a następnie płynnie opaść na ziemię. Przeciwnicy są całkiem dobrzy – nie lekceważcie ich. Jeżeli przegracie wyścig, stracicie jeden ,,ticket” i zarobicie dużo mniej pieniędzy. Wygrana to szansa na zarobienie sporej ilości kasy.

Wizualnie, jak i dźwiękowo produkcja prezentuje się wyśmienicie. Aż miło się patrzy na tak dopracowane dzieło. Polecam fanom motoryzacji, oraz znudzonym wakacjami uczniom ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button