MixBooth – dwie twarze w jednej

Człowiek o dwóch twarzach? Czemu nie. Aplikacja o nazwie MixBooth pozwala użytkownikowi na zabawę zdjęciami. Chcecie zobaczyć, jak wyglądałoby Wasze potomstwo za kilkanaście lat? A może jesteście ciekawi jaka twarz powstanie z połączenia Was i znajomego, bądź partnera? Narzędzie jest zdecydowanie ciekawe, takiego jeszcze tu nie było. Sprawdźcie jak działa, szczególnie, że obecnie jest zupełnie darmowe. Nie wiemy jak długo potrwa promocja w AppStore.

Zacznijmy może od miksu córki i ojca. Efekty będą zdecydowanie ciekawsze, niż z połączenia bliźniaków ;). Wybieramy z rolki aparatu zdjęcie, bądź cykamy je na bieżąco, aby uzyskać pierwszą fotkę do zmiksowania. Możemy wybrać która twarz będzie stanowiła środek, a która będzie obramowaniem. Skoro dziecko zostało sfotografowane i dopasowaliśmy wszystkie wskaźniki odpowiednio (umiejscowienie oczu, uszu, brody i ust), przyszedł czas na tatusia. Wąsaty pan kulturalnie pozuje do zdjęcia. Chyba nie wie co mamy w planach… :)

Powtarzamy czynności z dopasowaniem ust i innych elementów twarzy i klikamy przycisk, który stworzy miks twarzy. Efekty są niesamowite. Możemy mieć jedynie nadzieję, że nasze dziecko za kilka lat nie będzie wyglądało jak na przykład to widoczne na zdjęciu wyżej. Tak, czy inaczej – aplikacja jest zabawna. Może przydać się na imprezie sylwestrowej, bądź w szkole. Dobry fun to podstawa ;)

Pobierz MixBooth za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button