Hot Donut – szalony pączek mknie przez góry

Czy jest tu ktoś, kto nie lubi donatów? Te pyszne pączki, często posypane cukrem pudrem, bądź polane lukrem są przysmakiem dla wielu. Okazało się, że można stworzyć z nimi również aplikację. Co więcej – będzie to wyjątkowo smakowita i słodka produkcja. Hot Donut to zabawa dla małych i dużych. Jeżeli macie sprawne palce, dobry refleks i wyczucie, poradzicie sobie bez problemu z zadaniami, jakie czekają na Was w apce z tego wpisu. Czytajcie i pobierajcie. Przecena może być ograniczona w czasie. Jeszcze kilka dni temu za aplikację trzeba było zapłacić kilka dolarów…

Do wyboru mamy dwa tryby gry: single player i multiplayer. Jeżeli lubicie zabawę ze znajomymi, wybierzcie ten drugi. Jeśli natomiast lubicie grać w pojedynkę, polecam single player. Jakie jest nasze zadanie w Hot Donut? Przede wszystkim pędzić – być najszybszym. To gra, w której używamy tylko jednego palca. Wystarczy dotknąć ekranu, aby rozpędzi donata, a następnie puścić w momencie, kiedy wtacza się na górkę, by poszybował w podniebną przestrzeń. Po drodze warto zbierań fanty, jakie twórcy aplikacji pozostawili do naszej dyspozycji.

Jeżeli lubicie rywalizację, warto zabawić się w wyścigi. Zbierzcie znajomych i ścigajcie się na pagórkach. Kto będzie miał lepsze wyczucie i odbije donata od odpowiedniej górki, wygra. Rewanż jest zawsze mile widziany. Szczególnie w tak dobrej produkcji. Grafika na poziomie, dźwięki przyjemne. Czego chcieć więcej?

Pobierz Hot Donut za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button