Mini Golf MatchUp – kolorowy golf dla dwóch osób

Macie ochotę pograć w mini golfa ze znajomymi, ale nie pozwala Wam na to szara, deszczowa pogoda za oknem? Żaden problem. Odwiedźcie AppStore i pobierzcie z niego prostą, kolorową i niezwykle wciągającą grę o nazwie Mini Golf MatchUp.

Opisywany tytuł to kolejna gra, w której głównym zadaniem gracza jest trafianie piłeczką golfową do dołka. Dlaczego więc zdecydowałem się o nim wspomnieć? Przede wszystkim ze względu na model rozgrywki, jaki oferuje oraz oryginalną oprawę graficzną.

Mini Golf MatchUp przy pierwszym uruchomieniu prosi nas o zalogowanie się na konto na Facebooku bądź Twitterze. Następnie pozostaje nam już tylko rzucać wyzwania znajomym bądź czekać na losowe wyznaczenie nam przeciwnika. Niestety, nie mamy możliwości gry w trybie dla jednego gracza .To – według mnie – ogromny minus.

Do naszej dyspozycji oddano ponad 60 dołków. Każdy z nich jest zupełnie inny pod względem otoczenia i przeszkód. Oprawa graficzna – jak mówiłem – potrafi przypaść do gustu, gdyż jest niezwykle barwna, a czasem nawet przecukrowana do bólu.

W trakcie rozgrywki możemy rozmawiać ze swoim znajomym. Jak dla mnie jest to znakomite rozwiązanie. Możemy bowiem nieco się rozerwać, a jednocześnie zwierzyć się czy po prostu pogawędzić.

Mimo że gra jest do pobrania za darmo, ukrytych jest w niej sporo mikrotranskacji. Niestety, to kolejny, poważny minus, przez który ta ładna produkcja otrzymała tak niską ocenę.

Mini Golf MatchUp do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button