Mind The Arrow – trenuj umysł w niebanalnej grze logiczno-zręcznościowej

Wśród czwartkowych nowości pojawiła się gra o nazwie Mind The Arrow. Aplikacja łączy w sobie cechy produkcji logicznej i zręcznościowej, o czym gracze mogą się bardzo szybko dowiedzieć. Wystarczy bowiem spędzić w Mind The Arrow kilka minut, by wkręcić swoją mózgownicę w wir szalonych kul.

wfwfw

Pierwsze spotkanie z grą to poznanie czegoś w rodzaju kotwicy z kropkami symetrycznie położonymi na okręgu. Lewy górny róg przedstawia wzór, jakim powinniśmy się kierować w trakcie zabawy. Naszym celem jest bowiem takie pacanie w piłeczki, by zgadzały się z tym, co widnieje na animacji.

O ile nasz obiekt się nie porusza i względnie nie wydaje się być złowrogi, o tyle to, co znajduje się właśnie w rogu, robi nam z mózgu sieczkę. Na początku wzór się nie porusza, jedynie zmienia kolorystykę kul. Z czasem jednak (wraz z osiąganiem kolejnych poziomów wtajemniczenia), zostaje wprawiony w ruch.

wefwe

Wyobrażacie sobie patrzeć na animację, zapamiętywać sekwencję, odwzorowywać to samo na głównej planszy i jednocześnie walczyć z upływającym czasem? Jest trudno – nie ma co ukrywać. Na szczęście autorzy zaoferowali graczom różnego rodzaju bonusy.

Za swoje osiągnięcia możemy odblokować różnego rodzaju fanty. Decydujemy o wyglądzie wzorca (nie musi to być wcale kotwica), obręczy, kolorystyki i innych. To przyjemne i motywujące. Przynajmniej na pewien czas.

efe

Nie ma co ukrywać, że w Mind The Arrow nie można spędzić wielu godzin. To zabawa na kibelek, albo wolną przerwę w pracy. Niemniej jednak to przyjemna i rozwijająca zręcznościówka, rozwijająca logiczne myślenie ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button