AppSale – promocje w AppStore #135

AppSale to nasz cotygodniowy cykl przecenionych gier i aplikacji. W każdą niedzielę możecie wpadać na AppsBloga i sprawdzać co obecnie można zgarnąć za darmo :) Jeżeli korzystacie z Androida, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej Androidowym Okazjom prowadzonym przez redaktora Maksa – tam z pewnością znajdziecie coś na swoje smartfony z andkiem :)

Tymczasem zajmijmy się tym, co autorzy gier przygotowali w promocji na pierwszy weekend sierpnia. Oto i dzisiejsze propozycje: Stickman Tennis 2015 (przecena z $0,99 na zero), Traffic Master (przecena z $0,99 na zero), i mój dzisiejszy faworyt – Worms 3 (przecena z $4,99 na zero).

Stickman Tennis 2015 

Macie ochotę na wirtualnego tenisa? Świetnie się składa, bo Stickman Tennis 2015 obecnie znajduje się w promocji i można zgarnąć go za całkowite zero złotych. Aplikacja jest zaawansowana i oferuje fantastyczną sportową (lecz co prawda wirtualną), rozrywkę.

Do wyboru gracze mają trening, szybki mecz, oraz zawody – mistrzostwa świata o różnym poziomie trudności. Żeby móc przejść do niektórych epizodów, należy ukończyć najpierw poprzednie plansze. To niezbyt prosta sztuka, bo rywale okazują się być naprawdę trudni.

Biorąc pod uwagę fakt, że aplikacja posiada dość zaawansowane możliwości rozwoju, z pewnością sprawdzi się w rękach amatorów tenisa ziemnego znających się porządnie na rzeczy :) Polecam.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

Traffic Master

Co tu dużo mówić o Traffic Master. Zabawa w grze polega na tym, by dyrygować ruchem pojazdów na sporym skrzyżowaniu. wykorzystując kilka gestów, przyspieszamy jazdę niektórych maszyn, czy pauzujemy na kilka sekund inne.

W momencie spowodowania pierwszej ,,kraksy” gra się kończy i zostajemy podsumowani z naszym dorobkiem punktowym. Jest to typowa zręcznościówka, wymagająca od gracza szybkiej reakcji. Jeżeli macie ochotę na takie właśnie atrakcje, pobierajcie.

Nie wiemy jak długo potrwa jeszcze promocja, ale chyba nie warto pluć sobie w brodę, jeżeli dnia jutrzejszego okaże się, że apka kosztuje na nowo prawie dolara ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Worms 3

Wormsów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Waleczne robaczki znajdują się obecnie w promocji i można spokojnie pobrać je na swoje jabłuszkowe urządzenia za całe zero złotych. Jest to wyjątkowa okazja, bo normalnie za dzieło studia Team17 trzeba zapłacić prawie 5 dolarów.

W grze gracz ma okazję na stworzenie własnej drużyny, wybranie trybu rozgrywki i decydowanie o losach swoich podopiecznych. Produkcja jest rozwinięta i wyjątkowo ładna. Ją po prostu trzeba mieć :)

Dalsze zachęcanie do pobrania chyba nie ma najmniejszego sensu. Kto ma pobrać 3 część Wormsów, już pewnie siedzi AppStore i czeka na instalację ;)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button