Agent Awesome – humorystyczna gra strategiczna

Agent Awesome to gra strategiczna, w której przychodzi nam poznać firmową szajkę złoczyńców, by w konsekwencji wykończyć ich i dotrzeć do celu. 12 skomplikowanych etapów pokaże, czyja strategia okaże się być najlepszą i da szansę na zwycięstwo nad złem.

Produkcja dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS-em. O ile w Google Play można apkę pobrać za darmo, o tyle w AppStore należy za nią zapłacić prawie 3 dolary.

screen640x640

Niezaprzeczalnym plusem gry są humorystyczne dialogi, które towarzyszą nam w trakcie pokonywania kolejnych plansz. Można się pośmiać, ruszając dodatkowo mózgownicą :)

Naszym celem jest przedostanie się z jednego miejsca do drugiego, nie dając się zabić. Na drodze spotykamy wielu niebezpiecznych typów, uzbrojonych często po pachy. Sami decydujemy o tym, którą trasę wybieramy, kiedy przyspieszamy, zatrzymujemy się i atakujemy. Bierzemy również czynny udział w wyborze broni.

Produkcja posiada bardzo sympatyczną dla oka grafikę i specyficzny sposób sterowania, w którym bez przerwy skaczemy pomiędzy planszą, a mapą, jednocześnie wybierając specyficzne strategie radzenie sobie z problemami.

Jeżeli chcecie mieć na swoich urządzeniach fajną apkę, w której spędzicie sporo czasu, pobierajcie, bądź kupujcie :) Jeżeli nie chcecie płacić, dajcie autorom jeszcze chwilę. Ostatnio w AppStore była promocja umożliwiająca zainstalowanie produkcji za darmo, więc można liczyć na to, że z czasem pojawi się ponownie wśród darmowych apek.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button