MetalStorm: Aces – powietrzna armia

Szukacie dobrej strzelanki z samolotami w rolach głównych? Świetnie trafiliście, bo właśnie w tym wpisie będzie prezentowana bardzo dobra w swojej kategorii gra o nazwie MetalStorm: Aces. W produkcji zasiadacie za sterami samolotu i wybieracie rodzaj rozgrywki: Campaign, Versus, lub Survival. Wielkim plusem apki jest to, że gra ma szansę na sprawdzenie swoich sił w walce z przyjaciółmi. Grafika na poziomie, efekty dźwiękowe również. Nic, tylko brać się za granie.

Po wyborze trybu gry, warto przyswoić sobie kilka informacji dotyczących panowania nad maszyną. Sterujemy samolotem za pomocą poruszania urządzeniem. Początkowo aplikacja prosi, abyśmy nieruchomo trzymali telefon przed sobą, by mogła dokonać kalibracji. Dzięki temu uzyskujemy świetne możliwości sterowania. Z lewej strony widzimy strzałki, które pozwalają nam na przyspieszenie, bądź spowolnienie maszyny. Po prawej stronie prezentuje się dostępna dla nas bron – zwykłe strzały, bądź pociski, które mogą zniszczyć budowle, lub inne samoloty za jednym uderzeniem.

W momencie, kiedy będziemy już mistrzami sterów, będziemy mogli pozwolić sobie na wzięcie udziału w pojedynku powietrznym. Aby tego dokonać, najpierw będzie trzeba kupić podniebny pojazd. Kwota, jaką dysponujemy pozwala na wybranie jednego tylko statku. Z czasem, kiedy będziemy osiągać sukcesy, będzie nas stać na droższe ,,fury”. Każdą z maszyn można ulepszać, jednak moim zdaniem lepiej zostawić sobie środki na zakup nowego odrzutowca, który umożliwi przeżywanie emocji związanych ze sterowaniem od nowa. Polecam.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button