Merged! – prawie jak 2048 – prawie robi dużą różnicę…

Prawdopodobnie część z Was jeszcze na swoich smartfonach posiada sławną produkcję 2048. Jeśli już jej nie macie, bądź w ogóle nie mieliście z nią do czynienia, tym lepiej. Będziecie mieć okazję na sprawdzenie swojego umysłu w nowości autorstwa GramGames. Jedno jest pewne – Merged! wciąga :)

qefq

W grze możemy rywalizować z przyjaciółmi między innymi przy pomocy Facebooka. Nie ma co się oszukiwać – jest trudno i tylko najlepsi pozostaną na placu boju ;)

Spotkamy się oczywiście z mikropłatnościami w Merged!, jednak nie są one nachalne i nie uzależniają zabawy od płacenia w dolcach. Bez problemu dajemy radę bez wydawania grosza, dolara, czy euro.

aeqdq

Gra składa się z planszy 5×5. Naszym zadaniem jest takie ustawianie klocków pojawiających się na dole ekranu (czasem pojedynczo, czasem podwójnie), by z potrójnych zestawień kolorystycznych i odpowiadających im oczkom na kościach, utworzyć większą o jeden kość, łączącą w sobie wszystkie zgarnięte bloczki o tej samej kolorystyce pod warunkiem stykania się ze sobą.

Literka ,,M” jest magiczna. Powstaje po złączeniu co najmniej trzech szóstek. Kiedy uda nam się ustawić obok siebie trzy ,,emki”, na ekranie pojawia się kwadratowa bomba i czyści nam planszę.

qefcqe

Zasady może nie wydają się być proste, ale uwierzcie mi, że warto pościć chwilę na tutorial i dalej bawić się dosłownie godzinami.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button